Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarok elmenni a szalagava...

Nem akarok elmenni a szalagavatóra,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sosem volt önbizalmam,főleg nem ennyi ember előtt.

Táncolni nem fogok,bár az osztály másik fele sem.Ki fognak szólítani a tömegből és oda kell menni a szalagért,mert ha még csak az osztály egymás mellett állna és úgy tűznék fel a szalagot nem is zavarna.

A legnagyobb gond tényleg az,hogy nincs önbizalmam.Nem vagyok valami túl nőies.2 lány van az osztályba akik szépek és nincs kedvem hallgatni ,hogy a fiúk hogy odáig lesznek értük.

Na meg van egy két haver aki majd ki is fog röhögni,mert azt szokták csinálni.

A ruha is elegge csúnyára sikerült.



2021. szept. 1. 13:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Hát, első körben azt mondanám, maraj otthon. De ez menekülés lenne.


Második körben hadd kérdezzem meg, van-e lehetőséged amatőr színjátszó társulatba, drámapedagógiai csoportba, vagy pszichodrámára járni?

2021. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs a közelben ilyen.
2021. szept. 1. 13:47
 3/15 A kérdező kommentje:
De persze értem a célzást
2021. szept. 1. 13:48
 4/15 anonim ***** válasza:
70%

A fent említett 3 lehetőség azért lenne hasznos számodra, mert nyugodt körülmények között tanulhatnál közösségi megnyilvánulásokat. Amit aztán élesben, az életben valósíthatnál meg.


Sajnálom, h nincs rá lehetőséged :(

2021. szept. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem 2x is megvolt, legalábbis a tánc része, exem jóvokrából. Én is végig izgultam az egészet főleg a táncos részt. Sosem tudtam táncolni.. de aztán csak letelt.,túl lehet élni.
2021. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez az okod, hogy feltételezed, hogy majd valakik rosszat fognak gondolni rólad, akkor kifejezetten terápiás hatása lenne, ha elmennél. Az alatt a néhány másodperc alatt, amíg előremész meg vissza, nem tudsz semmi olyat elkövetni, ami nevetségre adna okot. A ruha senkit nem érdekel, a világ pedig sokszínű: vannak benne nőiesek és nem nőiesek, és ez így van rendjén. Nem érték a nőiesség, hanem egy változat. Viszont ne is irigykedj rájuk.
2021. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Huhh én azt gondolom hogy amíg kimész és rádtűzik a szalagot az olyan 20 másodpercet vehet igénybe, miközben neked nem kell mondanod vagy csinálnod semmit, szóval még csak esélye sincs hogy "hülyét csinálj" magadból, úgyhogy nem látom akadályát hogy elmenj. Arról nem is beszélve, hogy minden vendég a saját rokonával lesz elfoglalva, senkit nem fog érdeleni hogy te hogy nézel ki vagy milyen ruha van rajtad. Viszont (és ezt tényleg bármiféle rosszindulat nélkül mondom) ha már számodra egy ilyen kicsi, valójában teljesen tét nélküli dolog is ekkora idegességgel jár, azt gondolom hogy mindenképpen kezdj el magadon valahogy dolgozni, legjobb lenne ha valami szakembert is felkeresnétek a szüleiddel, mert hosszútávon ez nagyon nem egészséges. Ha minden apró szociális interakción ennyire stresszelsz, annak nem lesznek jó következményei. Ha pl beszédet kéne mondanod és azért izgulnál azt még meg is érteném, ez viszont tényleg csak annyi lesz, hogy kintebb állsz 2-3 méterrel a sorból, feltűzik a szalagot és már mehetsz is vissza. Nyugodj meg, semmi rossz nem fog történni. Sok helyen egyébként még csak ki sem kell állni a sorból, sőt, olyan szalagavatón is voltam ahol még a neveket sem mondták el.
2021. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Lehet nem is lesz megtartva a covid miatt
2021. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem december 11.én lesz
2021. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#7 köszi ez amugy sokat segített
2021. szept. 1. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!