Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy csaj a hátam mögött...

Ha egy csaj a hátam mögött akarja megszerezni a mobilszámomat, az akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Nem áll össze a kép. A hátam mögött több ismerősömet is „letámadta“ hogy nem tudják-e a mobilszámomat. Egy embert nem kérdezett meg: engem.

Tán fél tőlem?


Másik meg: és ha megtudja a számomat (nem fogja megtudni.... de ez más kérdés) akkor mi lesz? Hát ha élőben nem mer odajönni hozzám és megszólítani akkor mit akar a számommal?


2022. jan. 11. 08:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Ha élőben nem mer hozzád szólni akkor írhatna facebookon..nem szokták így kinyomozni idegenek számát.

Nekem egyszer szerezte meg valaki suliban a számom, a barátnőivel hívogatott, röhögtek a telefonba mint a vadbarmok.

2022. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért nem kerdezed meg tőle?
2022. jan. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"akkor írhatna facebookon"


De az érdekes lenne hogy naponta lát személyesen és rámír. amikor csak oda kéne lépnie hozzám.

2022. jan. 11. 08:43
 4/14 A kérdező kommentje:

"Miért nem kerdezed meg tőle?"


mert letagadná. evidens.


te miért akarod megtudni a számom?

ééééééééééénnn??? én nem akarom miről beszélsz.


tán nem ez lenne?

2022. jan. 11. 08:44
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Bejövős a lány? Ha igen odalépsz, hogy hallottad, hogy kellene a telefonszámod és megadod neki. Ha nem... előbb-utóbb úgyis megtudja és akkor majd elválik, hogy mit akar.
2022. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha tini, akkor normális. Viszont ha 18/20 elmúlt, akkor játszhat az is, hogy pszichopata.😂
2022. jan. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Gondolom, könnyebben írna neked, mint hogy élőben beszéljetek.

Majd kiderül :)

2022. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, senki nem akarja a számodat. Senki nem akar tőled semmit.
2022. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%

pedig a nők gyakran csinálnak ilyet, ha ők kénytelenek udvarolni.

csak mivel ők a legtöbb esetben ügyetlenül mozognak a kezdeményező szerepben ezért lehet fura ez.

am általában inkább a fb ot szeretik kideríteni nem a teló számot és akkor jön messengeren egy intim kép a semmiből, hogy-mit szólok hozzá?

ilyenkor közömbösen de nem visszautasítóan éreztetem, hogy nem vagyok elájulva tőle és enyhén közönségesnek tartom ezt a fajta nyitást...

ettől még jobban beindulnak, elkezdenek mentegetőzni, elnézést kérni a tolakodásért én meg jelzem, hogy még pikánsabb képekért vidikért hajlandó vagyok érdeklődést mutatni.

aztán jönnek a képek, utána meg összefutunk és megdugom.

tehát a végeredmény igazából, hogy eléri a célját.


persze olyan is van, hogy végigviszi ezt a sztorit, de nem dugni akar, hanem csak 1 újabb csodálót, amivel értelem szerűen velem bakot lő, mert csodálót én akarok.

és nyomatja magáról a pucér képeket, a kacér megjegyzéseket, de a tali elől kisiklik, úgyhogy letiltom.

2022. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valamit biztos akar. A mobilszámod.
2022. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!