Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem merek hazamenni?

Nem merek hazamenni?

Figyelt kérdés
Kiosztotta a tanár a dolgozatot, ami az utolsó esélyem lett volna javítani, de nem sikerült jól, így a félévi jegyem is marad. Muszáj haza mennem, de nagyon szorongok. A szokásos buszt lekéstem, mert nem mertem rá felszállni, most van egy kis időm, amíg jön a következő, de nem tudom mit csináljak. :(

2022. jan. 17. 15:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
Tanulni kellett volna☝️
2022. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Hát légy férfi, szállj fel a buszra, menj haza, otthon mondd el a szüleidnek. Csak nem fognak megölni.
2022. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%
Szedd össze magad, és menj haza. Nem fognak örülni a szüleid, ez valószínű. Némi szidás előfordulhat. De attól még szeretnek és jót akarnak neked, mert a gyerekük vagy! Nem lesz semmi baj. Hidd el, rosszabbul jársz azzal, ha ott dekkolsz a buszmegállóban, és megfázol ebben a viharos szélben.
2022. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
27%

Most komolyan? Mert 5ös helyett 4es lettél félévkor? :D Van akik kettesek de nem is érdeklik őket.

Nem azt mondom hogy rossz tanulni hanem azt hogy ne vedd ennyire komolyan már hogy egyszer rosszabb lesz a félévi jegyed. Ez nem egészséges ha ennyire szorongsz mert rossz jegyet kaptál

2022. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%

1. Hazamész

2. Elmondod

3. Megbeszélitek

4. Nem lesz semmi extra

2022. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
mi az alternativa? hajlektalan leszel egy rossz dolgozat miatt? ne hulyeskedj mar. legkozeledd tanulj a dolgozatra
2022. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%
#4es vagyok. Tudom nem írta le hogy milyen tanuló de csakis a kitűnő tanulók és a legjobbak szoronganak ennyire hogy egyszer rossz jegyük lett
2022. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Mért, mit csinálnak veled, ha megtudják? És hanyas az a félévi jegy? A szüleid olyan kitűnő tanulók voltak? Ha ennyire rettegsz a saját szüleidtől, akiknek az a dolguk, hogy melletted álljanak, nem az, hogy az őrületbe kergessenek, beszélj az iskolapszichológussal.
2022. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


3-mas a jegy, és igen, eléggé le fognak cseszni érte, nem csak egy kis szidás lesz.


Tanultam, de figyelmetlen voltam és elrontottam.


Tudom, hogy muszáj hazamenni.

2022. jan. 17. 15:21
 10/30 anonim ***** válasza:
15%

Bátorság! Mondtál már imát valaha? Ezt a Mindenható Istenhez intézzük a Fia Jézus Krisztus által. Ő közvetíti a kérésed, ha szívből mondod.

Mond el mitől félsz és kérj segítséget tőle!

2022. jan. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!