Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha megbukok matekból félévkor...

Ha megbukok matekból félévkor bem merek majd hazamenni?

Figyelt kérdés

Nagy gyerek vagyok már (19), egy elég erős gimibe járok, minden jól megy, csak a fizikával és a matekkal állok hadilábon. Fizika idén hál' Istennek nincs, viszont matekból 1.7-re állok, és 2.0 kellene, hogy ne bukjak. Azt hittem, a dolgozatom jó lett, de csak tovább rontotta.

Sosem volt még 3-asnál rosszal félévkor vagy év végén, nagyon félek, hogy csalódni fognak, vagy azt hiszik, nem foglalkoztam vele, mert sosem említettem, hogy ennyire pocsék az átlagom. Meg ugye érettségi tantárgy, szóval több szempontból is végem van.

Segítsetek légyszi!

19/L


2015. jan. 5. 16:06
 1/7 anonim válasza:
100%
Mégis miben segítsünk?:D Már nem tudsz változtatni rajta(vagy ha mégis, akkor hajrá), mi meg aztán főleg nem.
2015. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem jártam egy erős iskolába, de nekem még annyira se ment a matek 12-ben mint neked. nekem félévkor 1,2-es volt az átlagom és 1,6-tal mehettem érettségizni(voltak bizonyos feltételek amiket teljesítenem kellett). ha engem nem húztak meg, akkor téged se fognak, csak ebbe a félévben szedd össze magad és szólj a szüleidnek, hogy nem megy a matek.
2015. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Épp ez az, hogy változtatni már nem tudok rajta, hogyan tálaljam, vagy mit csináljak?

2015. jan. 5. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Talán már szólni kellett volna otthon, akkor fogadnának melléd tanárt vagy valami.
2015. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Figyelj ezt fel lehet fogni úgy, mint egy tragédiát és úgy is, mint egy figyelmeztetést, hogy a második fél évben jobban kell ráfeküdni a matekra.

A félévi sehol nem számít be semmibe, csak tájékoztatást ad. Ez csak egy figyelmeztetés semmi több, ne aggódj semmin, a botnak van vége nem neked.

2015. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Írhattál volna akár egy évvel ezelőtt is....akkor is tudtad. Vannak itt a gyk-n, akik segítettek volna a matekban is. Meg a net is teli van ingyenesen használható matek-fizika oktatóanyaggal. De nem lesz gond, ha megbuksz sem. Vannak olyan állások, ahol semmi iskola sem kell. Legfeljebb majd szidod a rendszert, mint minimálbéres....
2015. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szólnod kell még most, hogy fogadjanak melléd tanárt.

Miért nem kértél segítséget?

Biztos vagyok benne, hogy még itt is találnál valakit aki segít ebben abban, de ha nem akarsz megbukni akkor nagyon nagyon gyorsan kerítsetek egy tanárt!

2015. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!