Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetnék, hogy a dadogó,...

Mit tehetnék, hogy a dadogó, motyogó tanárom ne kergessen az őrületbe?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a dadogás betegség, és nem is akarok beleállni emiatt. De nem tehetek rőle, iszonyatosan idegesít, és szeretnék ezen változtatni. Szerintem az is befolyásolja, hogy a 8. órát tartja, és addigra már iszonyatosan érzékeny vagyok a hangokra, mivel az osztálytársaim egész nap ordítttak, beszélgettek, visítoztak, stb. Az nem megoldás hogy elmegyek a wc-re vagy az udvarra kiszellőztetni a fejem, mert mindenhol van legalább 5 gyerek aki ugyanúgy zajong (plusz időm sincs rá). Próbáltam hogy rajzolok közben ami némileg segített is, de ha azt látja hogy nem figyelek, beír hiányzónak, mert nem veszek részt... Előre is köszi ha valaki segít.

2022. febr. 3. 15:42
 1/5 A kérdező kommentje:
*ordítottak
2022. febr. 3. 15:46
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
58%
Téged nem a motyogás-dadogás idegesít, hanem a környezeti zaj fáraszt el. Megoldást nem tudok rá, lehet, hogy érdemes lenne egy autisták által létrehozott csoporthoz csatlakoznod, nekik hátha vannak erre jó technikáik.
2022. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Nem ír be hiányzónak.

Iratkozz egy kisebb iskolába. Mondjuk egyháziba, azok nem ordítanak.

2022. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha dadog, hogy lett belőle tanár?

Nálunk egyetemen az kizáró tényező volt.

2022. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Füldugó be, hajadat fésüld rá.
2022. febr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!