Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le tudom szoktatni a kutyámat,...

Le tudom szoktatni a kutyámat, hogy ne szaladjon sétáltatásnál mrg ne kergesse a macskákat?

Figyelt kérdés
2 éves fiú Beagle. Tegnap sokszor rászóltam, most volt elöször, hogy nagyrészt szépen sétált. Máskor úgy rohanni akar, hogy épp csak a vállam nem ficamodik meg.
2019. nov. 8. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

És eddig miért nem nevelted?

Kezdetektől fogva rá kellett volna szolni és nem engedni, ha ezt csináltad volna mostanra már normálisan sétálna.

2019. nov. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig is neveltem. Egyszer úgy rákiabáltam, hogy szerintem a környéken lakók is megijedtek. Csak mintha ez nem hatott volna rá. Sokszor visszahúzom egy lendülettel, mint a kutyasuliban is mutatták.

Lehet tesóm lazán sétáltatja. Finoman szól rá, nem húzza vissza, nem szigorú vele.

Arról legalább leszoktattam, hogy ne szaladjon ki a kapun.

2019. nov. 8. 09:55
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha a tesód engedi neki akkor sose fogja megtanulni. Kutyát csak következetesen lehet nevelni, az úgy semmit nem ér, hogy egyszer lehet egyszer nem, mert így nem érti mi van.
2019. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy le lehet szoktatni. Követlezetes, jó neveléssel.
2019. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egy folyamat, nem úgy van, hogy rászólsz és ripsz-ropsz szépen sétál. Lehet, hogy egy sétán 30-szor is rá lell szólnod kezdetben, de következetesen ki kell tartani, sokat jutalmazni es ra fog jonni, hogy mi van.
2019. nov. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!