Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki lehet ez az ember?

Ki lehet ez az ember?

Figyelt kérdés

Jár az egyetemre egy szaktársam, akit már-már misztikus és rejtélyes legendák és meg nem válaszolt kérdések öveznek. Ugyanis ez a szaktársam valószínűleg nem evilági. Minden órán mindig tud mindent, ha kérdezik, pontos választ ad a legnehezebb tárgyból is a legnehezebb kérdésekre. Bármit kérdezel tőle, mindig tud segíteni, és fog is. De szigorúan csak egy kicsit, ha több napja írogatsz rá, lepattint. (Mondjuk ez érthető). Mindenkinek segít egy picikét, már-már ilyen kari jótevőnek számít. Az arcát sose láttuk, mindig ki van kapcsolva a kamerája, még ott is ahol muszáj bekapcsolva lennie. (Valahogy elérte, hogy neki nem kell.) Mindenkivel jól kijön mindenki szereti, és még a legkőszívűbb oktatókat is meglágyítja. Senki se ismeri személyesen, senki se találkozott vele személyesen. A hangjából ítélve lány, nagyon kellemes, vidám hangja van.


Sajnos élőben én sem láttam még, mivel eddig csak online óráim voltak vele. Viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki ez, milyen humán-álca tartozhat egy ilyen földönkívüli projekthez. A neten mindenhol fotó nélkül szerepel, nincsen semmilyen közösségi profilja. Hogyan vethetnék rá egy pillantást egyszer, mikor ember formájában van köztünk a valós életben? Borzasztóan furdal a kíváncsiság, hogy miért rejtegeti magát ennyire. Próbáltam azt a trükköt is, hogy egy gazdag, istenképű ismerősömmel elhívatom találkára, de őt is lepattintotta.



2022. febr. 11. 02:17
 1/9 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mit szívtal? Maradt belőle?
2022. febr. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
À ő is biztos darakàsát vacsizott jägerrel :)
2022. febr. 11. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vámpír
2022. febr. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Próbáltam azt a trükköt is, hogy egy gazdag, istenképű ismerősömmel elhívatom találkára"


Hát...te sem vagy teljesen normális, azt meg kell hagyni...😏

2022. febr. 11. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos csak az ajfon mesterseges intelligenciajat hasznalja. Az tud mindent. Ugye masik telon meg tudja kerdezni.

Biztos egy tanszekvezeto vagy a rektor /igazgato gyereke vagy kozeli rokona . Azert engedik neki az arctalansagot vagy leegett az arca vagy mas rendellenessege van.


Barati talira hivd,ahol vmiben segitenie kell. Az ilyen arra mindig megy.

N

2022. febr. 11. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lesz megint jwlenléti oktatás, akkor meglátod az arcát.
2022. febr. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy mindenkiben jól kijön, mindenki szereti. Akkor csak találkoztak már vele.
2022. febr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vizsgán, ZH-n sem kell bekapcsolnia a kamerát? Ez kicsit fura. Na jó és irigy is vagyok rá😂.

De amúgy a többire az a válasz, hogy a csaj nagyon okos lehet és mellette nagyon érdekli is az a szak amin vagytok így lehet szabadidejében is ezzel foglalkozik.

B lehetőség: hogy beépült közétek egy tanár valami okból kifolyólag.

2022. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, ez igazán hízelgő 🤣
2022. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!