Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Éreztétek valaha feszélyeztett...

Éreztétek valaha feszélyeztetten magatokat érettségi találkozón?

Figyelt kérdés
Nekem most lesz idén a 10 éves és nem tudom mire számítsak. Igazából a karrierem miatt nincs miért szégyenkeznem, mert hazai viszonylatban jól keresek, viszont ez a párkeresés dolog kicsit kicsúszott nálam és látom az egykori osztálytársaim nagyrésze párral jön a bulira. Volt emiatt valaha kellemetlen élményetek? Nekem mindig az van a fejemben, hogy ezek a találkozók eléggé a hencegésről szólnak, pedig inkább a régi emlékeket kellene felidézni.

2022. febr. 16. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ attól, hogy milyen volt az osztályközösség, milyenek az emberek.

Őszinte leszek, én már kettőt hagytam ki és mind a kettő után csak a sárdobálás meg az egymás kibeszélése ment. Akik meséltek az életükről,őket azért szidták mert "hencegtek", akik meg nem, őket meg azért, mert "biztos nem vitték semmire". Én elengedem inkább ezeket a kényszer "bulikat".:)))

2022. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nálunk jó a társaság.

2022. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerese jártam, aztán én is meguntam a szokásos témákat. Már ne megyek, pedig jövőre lesz a 45 éves találkozónk. Jobba csend és a nyugalom.
2022. febr. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!