Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok erről a srácról?...

Mit gondoltok erről a srácról? Mit tegyek egy depisért?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamról lenne szó, tennem kéne valamit. 11.-es vagyok, és ez a srác amiket leművel, brutális.

Van egy másik srác, aki anorexiás (elmondta az osztályfőnök órán hogy ez nem egészséges) erre elkezdte ez a srác azt a srácot folyamatosan dagadtozni, halálát kívánni.

Mindkét srácnak ugyanazok voltak a barátai az iskolában, az általam említett srác teljesen kirekesztette azt a srácot már nem a barátai, sokkal depressziósabb 5-ös tanulóból 2-es lett.

Én szeretem ezt a srácot, kedves és jóképű, és az a srác engem is bánt, és áttérzem milyen érzés, csak én nem veszem komolyan, az én baráti köröm utálja. Senki se hiszi el róla, mindenkinek azt mondja amit hallani akar, kedves mindenkivel, másoknak megírja a házit, kaját hozz másoknak, és olyan beteg dolgokat enged meg másoknak ami szerintem túl megy a kedvesség határán, aztán ha beszól neki egy tekintélyes alfahim még ő kér bocsánatot.

A kedves srácot ugyanúgy bántja a háta mögött, hiszen ma a suliba mondta a volt barátainak hogy mennyire nagyképű lett, azok még nem értik egyik srácot sem.


Már az a srác nem beszél senkivel, folyton egyedül van, nem tanul és ezt nagyon rossz végignézni. Mit tehetnék érte, és a másik srácot is illene lefékezni mert most mintha engem szemelt ki!!!!

17L



2022. márc. 4. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hívják úgy hogy bullying. Osztályfőnök, igazgató tud róla? normális iskolában a tanárok közbeavatkoznak.
2022. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. Osztályfőnök utálja a depressziós srácot és a másikat imádja.
2022. márc. 4. 17:09
 3/5 anonim ***** válasza:
16x sikerült leírni a "srác" szót. Hát ezt még elolvasni is kemény volt :D
2022. márc. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérdésre meg te sem tudsz válaszolni csak kötekedni.
2022. márc. 6. 07:03
 5/5 Cubina ***** válasza:

Az az igazság, hogy te semmit se tehetsz. Annak a két srácnak kell megoldania a gondjait, hiszen mindjárt felnőtt emberek. Aki hagyja magát piszkálni, bántani, az meg is érdemli, mert ki kell állnia magáért, akkor is, ha depressziós. Ezt úgy mondom, hogy engem hatodikban állandóan bántottak szavakkal és még jól el is vertek nagyon sokszor (ok nélkül). Aztán hazamentem, és otthon is kaptam. Depressziós voltam, meg akartam halni, magántanuló akartam lenni, féltem bemenni az iskolába, mert már az odavezető úton elvertek, vagy suli után hazafelé.

Csak sokkal később jöttem rá, hogy az iskolai verések miatt én vagyok a hibás, mert soha egyszer sem ütöttem vissza. Hagytam magam sz@rrá verni, csak mert szégyellős, vékony, visszahúzódó kislány voltam, és akik vertek, mind nagyobbak voltak nálam, és nem mertem megvédeni magam, mert attól féltem, hogy ha ellenszegülök, még nagyobbat kapok. És ez még mindig egy nagy seb bennem, pedig már 40 éves elmúltam.

Szóval vessen véget a kedves fiú a többiek szemétkedésének, szóljon be mindenkinek, akár fenyegesse meg a szemétkedőket. Mégiscsak fiú, csak van már annyi ereje, hogy megvédje magát.

A mai eszemmel szétütnék mindenkit aki belémköt, nem érdekelne, hogy nagyobbak és erősebbek.

2022. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!