Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerinted mit gondolhatott...

Szerinted mit gondolhatott rolam, vagy ez mi volt? L

Figyelt kérdés

Egy ferfi tanar kicsit bejon nekem, es vizsgan o volt a felugyelo. Es azert par percenkent felneztem ra mikozben irtam, es szinte mindig rogton eszrevette (volt olyan is, hogy mar eredetileg is nezett), olyankor mindig mosolygott ram. Na de ilyenkor amikor eszrevett es mosolygott ram mindig zavarba jottem es gyorsan elkaptam a tekintetem.

Es amikor mar vege volt, elmentem elotte, akkor vegig a szemembe nezett+mosolygott akkor is.

(Egyebkent elmultam 18, barmilyen meglepo, lehet gyerekesnek vagy komolytalannak tunik ez a kerdes haha)


2022. márc. 13. 00:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen suli? Egyetem?
2022. márc. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy parszor mar amikor osszefutottunk lattam mar hogy "megnezett" (testre ertem), de ezen kivul nem sokat beszeltem vele.
2022. márc. 13. 00:19
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Napi "rámnézett, úristen mit akarhat" kérdés.
2022. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
61%
Fsz kivan ezekkel a ramnezett kérdésekkel már, takarodj anyádba kérdező.
2022. márc. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
5. köszönjük, hogy megosztottad ezt a mindenki s zámára fantasztikusan építő, nagyon érdekes hozzászólást! mindig jó, amikor ennyire tartalmas hozzászólásokat olvasva lehet kulturálódni!
2022. márc. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg rohadt uncsik már ezek a "kiguvadt szemmel bámulja a seggemet, szerintetek miért tesz ilyet" típusú kérdések.
2022. márc. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%
Meg a fikázó vákaszok is uncsik :)
2022. márc. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 StevenUp ***** válasza:
71%
Gondolom azon csodálkozott a tanár hogy mennyire önállótlan lehetsz hogy mindig őt keresed kétségbeesett tekintettel
2022. márc. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Ezek ilyen megerősítést kereső kérdések. De higgyétek el hogy aki felteszi annak fontos mert pont olyan szituációban van.


Kérdező: azt ne felejtsd hogy tanár-diáknál mindig benne van a fölé-alá rendelt viszony vonzása. Sokszor csak egy vezető egy irányító férfi (nő) miatt tetszik a diáknak a tanára.

Mint a főnök-beosztott viszony.

2022. márc. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sztem azt gondolhatta h jó a tested, de ennyi.

Ha akart volna vmit akkor már rég l~pett volna ez ügyben+ tuti észrevette rajtad h zavarba tud hozzni téged ezért csinálja direkt.

L

2022. márc. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!