Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolhat rolam? Hulyenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rolam? Hulyenek nezhet emiatt? L

Figyelt kérdés

18 vagyok elore leszogezem, es lehet hulye kerdes lesz 😅😅

Az iskolamban van egy fiatalabb tanar aki bejon, de nem tanit engem. Es amikor latom folyoson, vagy elmegyunk egymas mellett sokszor ranezek (de nem hosszan bamulva). Van olyan is, hogy hirtelen zavarba jovok, es nem is koszonok meg semmi csak nezek ra. Nagyreszt elkapom rogton a tekintetem amikor eszreveszi, de parszor volt hogy kibirtam kivancsisagbol, es akkor hosszabban egymas szemebe neztunk. Ezek alapjan mit gondolhat rolam? :/


2022. febr. 6. 00:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen mindegy. Még, ha a tanár úgy romantikusan\szexuálisan is gondolna rád, akkor sem szabadna az ösztönöknek a józan észt felülírnia. Ha végül kiderülne bármi ilyesmi, azt a tanárt meghurcolnák, állásának egészen biztosan annyi lenne, stb. A tanár-diák viszony tabunak minősül (sajnos, vagy nem), és tényleg, nem szabad kisérteni sem szerencsétlen tanárokat. Ha annyira nagyon bejön, akkor miután végeztél azt csinálsz vele, amit akarsz, de addig jobb békén hagyni őket.
2022. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 StevenUp ***** válasza:
60%
Azt hogy olyan vagy mint a többi lány akinek nincs csávója és a tanárban látja a személyes hősét.
2022. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Legyszi a kerdesre valaszolj.

Nem akarok osszejonni vele, csak erdekel a kerdes amit kiirtam.

2022. febr. 6. 00:19
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Menj be hozzá és mond, hogy szeretnél egy jó jegyet hmm.
2022. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 Irtam, hogy engem nem tanit.
2022. febr. 6. 00:27
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

De figyelj már ide, tőled is megkérdezem azt, amit 1 hete itt egy másik olyan embertől kérdeztem, aki azt hitte mi valami mentalisták vagyunk, emberfeletti képeségekkel


HONNAN A PICSÁBÓL TUDJAM, HOGY MÁS MIT GONDOL, MIKOR RÁD NÉZ?


Hát mi vagyok én? Honnan tudjuk mi, hogy mit gondol? Tisztában vagy vele, hogy 10 magánnyomozó, pszichológus, mentalista, anyámtyúkja sem tudna erre válaszolni? Hát leírsz 2 mondatot úgy, hogy igazából neked sincs fogalmad se, de te legalább látod a szemét, stb. Mi még azt sem! :D Hát gondolkodj már :D Akármit is írunk ide, az szimpla bingózás.

2022. febr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Sőt, a bingo még legalább véletlenszerű lenne, de itt még erről sem lehet beszélni. Itt mindenki azt fogja leírni, ami az ő vágya\félelme\stb.


Itt semmit sem tudhatsz meg arról a tanárról, csak a kommentelőkről....

2022. febr. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ezt ertem, de gondolom bele tudod kepzelni magad a szituacioba, es nagyjabol meg tudod mondani, hogyha a helyebe lennel mit gondolnal errol.

De azert koszi.

2022. febr. 6. 00:29
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Ezért mondom, hogy a tanárról semmit sem tudsz meg, csak mi rólunk. Ha a mi fantáziáinkat akarod hallani, akkor azt írd le. Ne azt, hogy "szerintetek mit gondol", mert erre objektív, racionális, értelmes ember csak azt tudja mondani, amit én is. Honnan tudjam?


Ha azt akarod hallani, hogy mit gondolnék a 18 éves diákról tanárként, amelyik ráadásul csinos is, és észrevenném, hogy rendszeresen néz, hát azt gondolnám, hogy rohadt nagy szerencséje van, hogy van önkrontrollom, másképp csúnyán szétb*sznám, amiért tolja a jailbaitet.

2022. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2022. febr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!