Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Régóta érzek valamit egy...

Régóta érzek valamit egy osztálytársam iránt mit csináljak?

Figyelt kérdés
17/l A fiút régóta ismerem mert áltlánosba is együtt jártunk de az a baj hogy mégsem egy a baráti körünk mert ő elég menő engem meg nem szeretnek de igazából ő sosem volt bunkó velem. Régen tetszettem neki szerintem de annak már ezer éve és még kicsik voltunk de nekem még azóta is ő tetszik és senki más nem volt a látóhatáron. És akkor is pár lány az osztályból ellehetetlenítette a dolgot. És ezek a lányok pletykáltak rólam és olyan fiúkról akikhez semmi közöm nem volt. Ráadásul a fiú irtó kedves és mindenkivel jóban van, ezekkel a lányokkal is sokat beszél. Ők meg rámásznak néha és ezt nézem évek óta nagyon rosszul esik. Hogy közeledjek hozzá? Ez a helyzet totál menthetetlen?

2022. márc. 13. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig menthetetlen amig távolról figyeled. Egyszerűen menj oda hozzá és hívd el randira.
2022. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy nem kell, hogy egyszerre randira hívd (, bár akkor legalább tudja egyértelműen, hogy érdekel téged), de beszélgess vele mindenképpen, ha akarsz is vele tényleg valamit. Ne parázz rá, ha bír téged, biztos szívesen beszélget veled, ha meg nem, akkor legalább már tudod, ő mit gondol és könnyebb lesz túllépned rajta.



De a kérdés még az, hogy és a fiút zavarja, hogy rámásznak? Elvégre az ő döntése számít. Ha őt zavarja, akkor neki kell tennie valamit.


Közeledni meg igazából bármivel tudsz. Például megkérdezed, hogy x tantárgyból mikor lesz dolgozat, mert nem emlékszel rá pontosan. Vagy például házi feladatot kéred el tőle, hogy nem írtad le vagy betegség miatt tőle kéred el a házit. Ezeket simán el tudnám képzelni, tőlem is kérték már el többször osztálytársaim, akkor is, ha nem beszélgettünk igazából.

Vagy élő beszélgetésre például tudsz mondani szintén akármit. Például suli után ő megy előtted az utcán pl. a buszra és akkor odamész hozzá, hogy "Szia xy! A buszmegállóba mész? Hova valósi vagy?" És már beszélgettek is. Innentől meg megy szerintem magától is, ha ő is akar beszélgetni. A továbbiakban meg csak simán kérdezel tőle valamit szünetben. Vagy kérsz tőle órán/valamikor tollat, mondván, hogy te otthon hagytad a tiédet.

2022. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Egy kis cetlire írd rá a telefonszámod és alulra hogy egy osztálytársad, vagy ami eszedbe jut. Menj el mellette, és gyorsan add át a kezébe, utána menj el onnan.

Ha kíváncsi hogy ki volt az, felhív.

2022. ápr. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!