Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális, hogyha a tanárom...

Az normális, hogyha a tanárom utalásokat tesz arra, hogy meleg vagyok, úgy, hogy nem is vagyok az?

Figyelt kérdés

Egyre többször észlelem azt, hogy bullyngol a tanárom azzal, hogy biztosan meleg vagyok, ami eszméletlen irritáló. Soha nem mondja ki, hogy "meleg", vagy "bŁzi", mindig csak olyanokat mondd, hogy "xy biztos tudja, hogyan kell szopni." satöbbi.

Nem tudom miből gondolja, hogy meleg lennék, főleg úgy, hogy van egy barátnőm is.

Erre van joga a tanárnak?

Ez ellen tudok valamit tenni?

16/f



2022. márc. 16. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs joga a tanárnak ilyeneket mondania.

Jelezd az igazgatónak.

2022. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... Egy ilyen embernek nem nevezhető hulladékot hogy vettek fel tanárnak??
2022. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a matek tanárom csinálta az osztályunkkal évekig, hogy kifogott magának 1 srácot, és folyton szólogatott befele neki "viccesen", oltogatta, és hogy kifogott magának 1-2 diákot és hát ilyen szexuális jellegű célzásokat tett például néha a fiúnak amikor a tanár által kinézett másik lány állt a táblánál, mondta a fiúnak hogy rosszul pozícionálsz, így nem látsz rá, és társai.


Nekünk ez így tényleg vicces volt mert hát jót nevettünk ezen, még a csesztetett diákok is tök rendesen fogták fel mert nem volt ebben az egészben rosszindulat, csak jófejkedni próbált a tanár, tehát így kell ezt az egészet elképzelni, nem agresszívaként.


Mégis, miután otthagytam a sulit kaptam a hírt hogy a tanárt felfüggesztette az iskola, mert volt egy diák aki felvette az órán videóra, ahogy ugyan ez a tanár ugyan így kispécizett egy srácot, és csesztette. Úgy tűnik hogy ő nem csak velünk de mindenhol ezt csinálta, és volt, ahol nem értették a "poént"...


Mindenképpen szólj az igazgatónak, egy tanár is csak alkalmazott, és az igazgató kvázi a főnöke. Gondolj csak bele, lehet hogy nem csak veled csinálja ezt, biztos tanít még sok másik osztályban is. Az ilyenek mindenütt ugyan olyanok.

Ha elegen szólnak, és ha esetleg van 1-2 bizonyíték is, meg lehet ezt az egészet állítani.

2022. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem normális, egyáltalán nincs joga ilyeneket mondani. Te is beszélhetsz vele, akár órán kívül is, hogy nem értékeled a viccelődéseit és fejezze be. Vagy ha ezt nem akarod, akkor fordulhatsz az osztályfőnökhöz is. Ha nem oldódik meg, akkor meg az igazgatónak.
2022. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom miből gondolja, hogy meleg lennék"

Szerintem ő az és tetszel neki.

2022. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"xy biztos tudja, hogyan kell szopni."


De tanár úr, hiába magyarázta el, és mutatta meg egy útszéli csovesen, én még mindig nem értem.

2022. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel amiket mondd aztán irány az igazgató. Az ilyet ki kell rugatni.
2022. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen hitvány tanárt az utcára rúgnám ki moslékot etetni vele...
2022. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt csinálta a tanár és eztán elegem lett ebből, szóval válaszoltam neki és leszégyenítettem a tanárt az egész osztály előtt. Mindenki nevetett a beszóláson amit mondtam neki, a tanár nem felelt semmit arra amit mondtam és azóta békén hagyott. Nem mondom, hogy ez jó módszer arra, hogy hagyjon békén, de nekem bevált. Amúgy a tanár nem csinálhatott volna semmit azért amit beszóltam mert ha az igazgatóhoz küldött volna, akkor ő lett volna aki rosszul jön ki az egészből mivel egy tanárnak nem szabadna így viselkednie másokkal szemben, mert simán öngyilkos lehet valaki ha ez hosszú távon csinálja a tanár és ezzel a tanár azt jelzi, hogy teljesen oké másokat kiközösítenni.
2022. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez tenyleg szanalmas...
2022. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!