Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az normális, hogyha a tanárom...

Az normális, hogyha a tanárom utalásokat tesz arra, hogy meleg vagyok, úgy, hogy nem is vagyok az?

Figyelt kérdés

Egyre többször észlelem azt, hogy bullyngol a tanárom azzal, hogy biztosan meleg vagyok, ami eszméletlen irritáló. Soha nem mondja ki, hogy "meleg", vagy "bŁzi", mindig csak olyanokat mondd, hogy "xy biztos tudja, hogyan kell szopni." satöbbi.

Nem tudom miből gondolja, hogy meleg lennék, főleg úgy, hogy van egy barátnőm is.

Erre van joga a tanárnak?

Ez ellen tudok valamit tenni?

16/f



2022. márc. 16. 16:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, azt fogom csinálni, amit a 4-es írt.
2022. márc. 16. 19:01
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szrint tartsad be a herarchiát. Elöször ezzel a tanárral beszélj, hogy zavar téged a kétértelmü beszólása. Ha nem hagy fel vele, akkor mehetsz az osztályfönökhöz, utána a dirihez. Semmiképpen ne odázzad el ezt a dolgot ! Neked szar ügy, máshol másnak is az lehet. Különben pedíg egy ilyen ember ne menjen tanárnak. De lehet, hogy ö a meleg....(?)
2022. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 xp ali ***** válasza:
1. ehhez a tanárak semmi köze, akár az vagy akár nem. 2. lehet h csak szeretné, hogy az legyél. Nem kell hagyni, ügyet kell csinálni belőle. Pl először a szüleidnek jelezd, hogy ezt mondta. Vagy amit már javasoltak. Visszaszólsz, de az rosszul is elsülhet.
2022. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!