Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozóra bunkó...

Osztálytalálkozóra bunkó dolog papucsban menni?

Figyelt kérdés
Már persze ha az időjárás engedi.

2022. márc. 17. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
29%
nem hiszem, hogy ezzel foglalkozik bárki, szerintem észre se veszik.
2022. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
Hova mentek? Merthogy például egy étterembe eleve nem illik papucsban menni.
2022. márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem osztálytalálkozó kérdése, csakhogy én utcára eleve nem veszek fel papucsot (kivéve nyilván a strand).
2022. márc. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Igen, nagyon tapló paraszt, aki papucsot visel az utcán. 😂😂
2022. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Igen. De a közösséget te ismered, hogy foglalkoznak-e ilyesmivel (simán lehet, hogy le se fogják tojni, ha olyanok).
2022. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Én utcára soha nem megyek papucsban.

Ha valami vízparti sütögetés lesz nyáron, és rövidnadrág és póló lesz mindenkin, akkor a strandpapucs teljesen jó.

Ill. ha a lábad meg van dagadva és más lábbeliben fájna a lábad.

Más esetekben legalábbis furcsa. Legalább szandált vegyél, ha már nyitott lábbelit akarsz.

2022. márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
85%
Márciusban? Max nyáron, vagy mondjuk uszodában, vagy nem tudom, de igen, papucsban alapból nem megyünk utcára.
2022. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Papucstól is függ.


Én a gimnáziumban jártam olyan papucsban, ami bőrből készült és a talpa magasabb volt, olyanban is jártam, ami elöl csukott volt és mintás, az a mai napig megvan jó állapotban és hordom. Ezekre nem mondtak nekem semmit. Nyilván egy hivatalos eseményre nem venném fel, mint pl egy könyvbemutató, színház, stb iletve nem vennék fel ünneplőhöz, nem mennék papucsban esküvőre, esőáldozásra, keresztelőre, stb.


De egy osztálytalálkozót ha nem egy olyan étterembe szervezik ahol kötelező kiöltözni, akkor szerintem mindegy mit vesz fel az ember és így a fent említett papucs se gond.


Ellenben volt egy osztálytársam, aki egy ideig olyan papucsba járt aminek volt az a bigyó a nagyujj meg a mellette levő lábujja között. Neki mondta a tanár, hogy ilyet az ember max a stradra vesz fel, de nem az utcára. Nekem is van olyan papucsom, én is a strandokon hordom, illetve kórházban vagy egyéb nyilvános helyen a tusoláshoz.


Van még az a bumszli papucs, ami olyan mint egy klumpa, nem jut eszembe a neve. Én azt itthon használom papucsnak, a rokonomék kertesben élnek, ők kinti papucsnak haználják. Én el nem tudnám képzelni, hogy abban akárhova elmenjek, akár a kisboltba, de vannak akik a 40 fokos nyári melegben simán elmennek bene kiándulni. Én az ilyen papucsot sem venném fel osztálytalálkozóra.

2022. márc. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
56%
én imádom a papucsot pláne nyáron szerintem nem nagy dolog :D
2022. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Ha az egyik osztálytárs nyaralójában tartják júliusban, akkor nem.

De a találkozók helyszíne általában étterem, illetve a volt iskola. Oda meg nem illik a papucs.

2022. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!