Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytalálkozóra bunkó...

Osztálytalálkozóra bunkó dolog papucsban menni?

Figyelt kérdés
Már persze ha az időjárás engedi.

2022. márc. 17. 16:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%
Menj papucsként, akkor még sajnálni is fognak.
2022. márc. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
74%

Egy papucs is lehet alkalmi, ha ilyened van, minden további nélkül viselhető étteremben osztálytalálkozón.

Amire nem lehet felvenni az üzleti találkozó, de ti gyerekkori társai vagytok egymásnak.

2022. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem lehet menni mindenki úgy jelenik meg ahogy szeretne és ahogy jó érzi magát. Ne más döntse el hogy öltözzek fel, én tudom nekem mi a jó, nem igaz? Meg bokalánccal szép körömlakkal bizti sexybb mint zárt cipőbe ^^
2022. márc. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
18%
Osztálytalálkozóra illik rendesen felöltözni, papucsban megjelenni elég nagy bunkóság.
2023. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
55%
Papucsból is vannak igen csinosak sőt alkalmik is pl aminek magas sarka van és vékony pánt a lábujjaknál. Nem csak a kínai strandpapucs létezik. Van ami előkelő vonzó hatást kelt. Ràadásul ezek nem törik úgy fel a lábat mint egy sima magassarkú a kemény széleivel.
2023. nov. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!