Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Át akarok menni a sport...

Át akarok menni a sport tagozatról, a sima osztályba, de a szüleim nem fogadják el. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja kerültem át ebbe az iskolába. Olyan iskolából jöttem ahol nem várták el annyira a sportot 1 héten kb 3 tesi óránk volt, és még amúgy sem vagyok valami sportos. Nem sportolok semmit mert egyszerűen nincs rá lehetőség. Mindennap van tesi óránk. Ma tesin is "csapatverseny" volt és egyedül voltam mivel senki sem akart velem lenni mert béna vagyok mindenben ami a tesihez tartozik. Aki ebbe az osztályba jár mindenki sportol valamit, kivéve én. A másik osztállyal sokkal jobban kijövök. Szüleim ellenzik mivel szerintük azt hinné az igazgató hogy nekem semmi sem jó stb. hogy változtassam meg a véleményüket?

16L


2022. márc. 22. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az osztályfőnököddel,hogy egyáltalán van-e lehetőség jelenpillantban erre. Azért mindenki nem vándorolhat minden két hónapba az osztályok között. Ha nincs akkor majd szeptembertől átmész. A szüleidnek pedig nem tudom miért fontosabb az igazgató véleménye, mint az hogy a lányuk hogy érzi magát. Én se bírnák ennyi tesit. Amúgy miért nem egyből a rendes osztályba mentél?
2022. márc. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Én is utálom a tesit. Írj kamu felmentést, aztàn majd jövőre átengednek talàn
2022. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!