Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire elítélendő, ha...

Mennyire elítélendő, ha valaki 15 évesen részegre issza magát?

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok, és az egyik 15 éves lány osztálytársam mondta, hogy az előző 4 hétvégén mindig részeg volt. Én ezen ledöbbentem. Számomra ez nagyon taszító, és undorító. Meg azt is mondta, hogy látná az egyik osztálytársamat részegen. Ez is megdöbbentő számomra. Pedig egy értelmes, okos lányról van szó. A barátnőmnek egy berúgás lenne, amit elnéznék, utána vagy szakítanék vele, vagy megpróbálnám leszoktatni a piáról. Ti mit gondoltok erről?

16/f



2022. ápr. 11. 16:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%
En is leittam magam gyakran ennyi idősen és mára már nem is kívánom a piát, de azt írni valakinek, hogy azért elvesztegeti a fiatalságát mert nem pial elég hülyeség 😃
2022. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek, számomra is nagyon visszataszító
2022. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon gáz.
2022. ápr. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
89%

Engem is taszít.

Szerencsére anonim az oldal, szóval leírom: Picit olyan érzesem van, mintha csak azért taszítana, mert én nem voltam részese ilyesminek ennyi idősen. Vagyis de, 2× összesen, de csúnyán lejárattam magam pár ember előtt... Sikerült is megutálnom az egészet. Olyan ez mint a korrupció, csak addig tartod rossznak, amíg nem vagy benne...

Egyébként mára már úgy látom, nem rosz dolog a bulizás, csak nem ilyen érzelmi nyomorékoknak való, mint én.

18/f

2022. ápr. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%

Amikor 15 évesek voltunk, akkor egyik lány gólyablon olyan részegre itta magát, hogy be se jutott az iskolába, az épület előtt hányta el magát.

Egy másik lány az sztálykiránduláson rúgott be úgy, hogy a tanárnak be kellett vinnie a zuhanyzóa és ráereszteni a vizet, mert a lány teljesen kifordult magából.


Egy lány nem osztálytársakkal, hanem saját bandékkal járt bulizni, állandóan részeg volt és ezt röhögve mesélte a suliban.


Nem itéltem el őket, de egyik történet sem volt szimpatikus.


Akik osztálykiránduláson 2 korty sör után hulla részegeknek tetteték magukat, aztán másnap úgy tettek, mintha semmire sem emlékeznének, azokon nevettem, elég szánalmasak voltak.

2022. ápr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy gondolkozom, hogy miért nem volt szimpatikus nekem ez, hogy valaki hulla részeg volt, talán nekem a részeg bácsik+nénik jutnak eszembe, akik a lábukon alig állnak, az utcán énekelnek, lekiabálnak ha rájuk nézel, köpködnek, de ha pénz kell, azonnal mennek oda hozzád és mézes-mázos hangon könyörögnek, csókolják az arcod meg ölelgetnek, ha adsz pénzt, ha nem, üvöltöznek, ráadásul hugyoznak+kakkantanak közterületen, előttem ez a kép volt kamaszkoromban ha részegekre gondoltam, nem igazán éreztem valakit szimpatikusnak azért, mert ezekre az emberekre akart hasonlítani, ráadásul nagyon kellemetlen helyzetbe is tudtak hozni ezzel az aurádba mászok és jól leégetlek viselkedéssel, a mai napig nem szinpatikusak a kocsmatúrázó fiatalok, kiktől nem tudok este egy jót sétálni pl a bazilikánál, mert megállnak, aztán elmondják, hogy k aztá miért vernék ki bennem jól a ... vagy miért nem nyúlnának hozzám bottal sem...
2022. ápr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
94%
De minek kell levideózni?? Épp elég gáz az, ha valaki részeg, miért kell még jobban megalázni őt, hogy ország-világ röhögjön rajta?
2022. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
74%
Én is egyetértek veled, sajnos ez van a mai világban, az ivászat már külön programnak számít, ez engem is kiábrándít és kerülöm az ilyen köröket. Azt hiszik ez menő, ezt így kell, mert fiatalok, meg baromi vicces teljesen kifordulva látni önmagukból egymást/magukat. (pedignem) Jobb nem jut eszembe. :D Én pia nélkül is jól tudom magam érezni, és legalább emlékszem is rá.:) 20L
2022. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 Szagosláb válasza:
83%
WOW.Én 14 éves vagyok és néha iszok. Megiszok 1-2 pohár pálinkát esetleg fél pohár bort vagy kevés sört és a szüleim kinálnak. Úristen!!! xD Persze nem részegedem le és nem minden hétvégén iszom.(Az hogy valaki ennyi idősen hulla részeg legyen az engem is taszít.) De nem azért csinálom mert menő akarok lenni egyszerűen csak jól esik. Viszont úgy érzem hogy a mostani felnőttek kicsit be vannak gyepesedve. Folyamatosan változunk és mindenkinek változnia kéne. Én még nem vagyok túl jártas az életben szóval nemtudom hogy milyen nehéz sok idő után változni de arra kérlek titeket hogy változzatok. Annyit még hozzá tennék hogy nagyszüleimtől annyit tudok hogy régebben is kinálták alkohollal a fiatalabbakat.Köszönöm hogy kifelythettem a véleményem. (Bocsánat ha van helyesírási hiba.)
2022. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
85%
#19-es, nem arról van szó, hogy valaki megiszik 1-2 pohárral, hanem hogy részegre issza magát. A kettő között van különbség. Én a kérdésre reagáltam.:D
2022. ápr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!