Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez annyira elítéle...

Szerintetek ez annyira elítélendő 17-18 évesen?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy közel tizennyolchoz, abszolút nem sminkelek sokat, emiatt pedig néha úgy néznek rám, mint ufóra. Napi sminkem max. szempillaspirálból és ajakbalzsamból áll. Nem problémás a bőröm, nincsenek pattanásaim, szerintem nem kellene tönkretennem még a különböző csodaszerekkel. Viszont néhány osztálytársnőm teljesen felsőbbrendűnek érzi magát azzal, hogy két kiló vakolat van minden reggel a fején, engem pedig lenéznek sokszor emiatt. Szerintetek annyira rossz ha nem sminkelek rendszeresen és "rendesen"? 17/L
2014. dec. 7. 17:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
81%
Szerintem egyátalán nem gáz. Sőt. Nem értem miért jó hogy ebben a korosztályban magukra kennek ennyi cuccot. Ettől nem lesznek szebbek. 16/L
2014. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 18 éves vagyok és rajtam is "2 kiló vakolat van" ,mert nagyon problémás a bőröm (betegség miatt,lényegtelen) és én mindig irigylem azokat akiknek nem kell ilyenekkel roncsolni a bőrüket. Örülj neki,hogy nincs szükséged alapozóra,púderre,korrektorra stb.
2014. dec. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sminkelek általában suliba, mert egyszerűen lusta vagyok. Max. szempillaspirál és korrektor. Ha elmegyek valahova, pl. koncert, akkor már rendesebb sminket csinálok, de nem túlzom el.

Igazából azért sminkelnék szívesen, mert engem sajnos mindenki nagyon fiatalnak (értsd 13...) néz.. A kozmetikusok is állandóan közlik, hogy "jaaa azt hittem 13 vagy..".Viszont tényleg nincs kedvem reggel ezzel indítani, szóval kicsit kilógok a többiek közül. Nincs ezzel semmi baj szerintem:) Főleg hogy a smink eléggé roncsolja az arcbőrt, szóval ha szép a bőröd, minek takarnád el egy rakad púderrel.

17/L

2014. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 gömbicica ***** válasza:
40%

igyál elegendő folyadékot, étkezz egészségesen, pihenj eleget, és sminknek helye nincs :-)

50 évesen mit fognak az osztálytársaid magukra tenni??? ha már 17 évesen fullosan münők?

2014. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Teljesen jól teszed! Nálunk is voltak ilyen lányok, így harminc felett egy ötössel többnek néznek ki, mint én, aki csak minimálisan sminkeltem.
2014. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én is ritkán sminkelem magam,akkor is csak BB krémet,szempillaspirált és szájfényt használok.Viszont nekem pont,hogy problémás a bőröm,ezért nem sminkelem nagyon magam.

16/L

2014. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is 17 vagyok és minden napos a szemceruza,púder és mondjuk heti 3x ha van kedvem kitusozom a szemem. Engem rohadtul nem érdekel ki sminkeli magát, én így érzem jól magam. Pont :D
2014. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
31 vagyok, és sosem sminkeltem. Van itthon egy minőségi sminkkészletem, ha megyünk valahová (színház, stb.), akkor teszek fel, de amúgy a hétköznapokban semmi szükségem rá. Minek? A természetességnél és egészségnél szebb nincs. Ne tudd meg, hogy néznek ki a maszkolós osztálytársaim ma! Félelmetes, ha ránagyítok a facebook képen, olyan a bőrük a szolitól és sminktől mint egy öregasszonyé. Vigyázz magadra, meghálálja magát az egészséges törődés! Légy büszke rá, hogy neked erre nincs szükséged, sem testileg, sem lelkileg!
2014. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, hogy nem problémás a bőröd. Ez keveseknek adatik meg.
2014. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A suliba én is csak maximum ennyit használok. Bár én máshova se sokkal többet, maximum még egy kis szemhéjtust.
2014. dec. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!