Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért hiszik azt a tanáraim,...

Miért hiszik azt a tanáraim, hogy direkt butábbnak tettem magam, csak mert nem sűrűn jelentkezek, ha tudom a választ?

Figyelt kérdés

Nagyjából csak akkor jelentkezek, ha senki más nem tudja a választ és már kínos, vagy ha úgy van feltéve a kérdés, hogy aki tudja, az ötöst kap. Ennél csak akkor vagyok aktívabb, ha jó benyomást kell kelteni, mert mondjuk év eleje van, és új tanárt kaptunk.

Szimplán annyi az oka az "inaktivitásomnak", hogy nem tesz különösebben boldoggá, hogy valaki megdicsérjen, azzal meg tisztában vagyok, hogy mást meg szomorúvá tesz, ha csak ötvenszer mondhatja el a jó választ. Szóval nem látom értelmét, hogy elvegyem a lehetőséget. Magamban tudom, hogy tudom a választ, amikor el is hangzik mástól, akkor magamban örülök, hogy amúgy tudtam volna, de ennyi.

Viszont több tanárom is folyamatosan szóvá teszi a gimiben, hogy amúgy nem vagyok olyan buta, mint amilyennek próbalom tettetni magam. Csak nem értem miért hiszik azt, hogy butának tettetem magam, amikor amúgy sporton kívül nagyjából mindenféle versenyre elmegyek, amiről amúgy kb mindenki tud, mert az ilyeneket minden reggel bemondják a sulirádióba, ha bárki is részt vesz bármin, főleg, ha van eredménye, én meg azért többször értem el eredményt, mint ahányszor nem. Szóval nem tudom, hogy ezzel ki előtt akarnék hülyének tűnni...


2022. ápr. 12. 07:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudják mi van a fejedben, órai aktivitást látják, ami lehetne nagyobb is.
2022. ápr. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

Jelenleg ez a munkád, hogy itt jól tanuljál, és ezt úgy tudják lemérni, ha jól szerepelsz.

Azt javasolom, hogy legyél aktívabb. Ne fogadd el azt, hogy az "éppen csak minimumot" teljesíted, mert akkor gyalázatos életed lesz később.

2022. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy a minimumra törekszem ennyi verseny mellett. Pláne, hogy felkészítőre is kell járni a legtöbb előtt.
2022. ápr. 12. 08:45
 4/25 anonim ***** válasza:
13%

Nem gondolod?

De pont most írtad le!

EMBER!

Nézz már magadba! Ha nem a minimumra törekednél, akkor jelentkeznél mindig, amikor csak tudod a választ!

Majd a tanár eldönti, és nyilván nem fog minden alkalommal téged felszólítani.

2022. ápr. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
MAjd a tanár eldönti igen ,de felelésnél vagy dolgozatnál. a KÉRDEZŐ AKKOR JELENTKEZIK amikor AKAR.
2022. ápr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenki hülye?

Vagy netán azt írtam volna, hogy a kérdezőnek kötelező jelentkeznie?

Azt látom, hogy a lógósok túltengenek... de a funkcionális analfabéták is?

2022. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szóval lógás, meg minimumra törekvés az, hogy valaki nem jelentkezik órán, csak rengeteg országos és megyei versenyen vesz részt eredményesen, ezek előtt ha van, akkor jár felkészítő órákra. Fura egy logika, de oké.
2022. ápr. 12. 09:25
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
zs@rd le aprolikat. ide csak a balekok írnak.
2022. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

"Szóval lógás, meg minimumra törekvés az, hogy valaki nem jelentkezik órán"

Így igaz, pontosan.

Amúgy mintha a versenyeket idáig nem írtad volna.

Ettől függetlenül továbbra is lógás, ha nem vagy aktív az órán, és erre írtam azt, hogy ha nem változtatsz szemléletet, akkor kutya rossz életed lesz később.

Persze, ha te ezt a figyelmeztetést is magasról lefütyülöd, immár másodszor megerősítve is - az a te dolgod.

2022. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
#9 Ügyesen kiragadtad a félmondatomat... A versenyeket meg már az alap kérdésben is írtam...
2022. ápr. 12. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!