Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megbántad, hogy leérettségiztél?

Megbántad, hogy leérettségiztél?

Figyelt kérdés
Miért?

2022. máj. 9. 06:54
1 2 3
 11/21 NTBS ***** válasza:
96%
Nem, lassan alapkövetelmény.
2022. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt bántam, hogy ellébecoltam a tanulásra szánt időt, és szerezhettek volna sokkal jobb jegyeket az éppen csak kettes helyett.
2022. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én közepes tanuló voltam, de ma már az égvilágon semmire nem emlékszek arra amit a középiskolában tanultam. Viszont az érettségi kellett ahhoz, hogy folytassam a tanulmányaimat és magasabb képzésben részesüljek, amiből szintén nem emlékszek már az égvilágon semmire és nem is hasznosítom azt a jelenlegi munkám során, viszont az alapokat és az érdeklődési kört amiben dolgozok legalább megteremtette.
2022. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem. De egymagában nem ér semmit, mellette ugyanúgy egy szakiskolát, vagy jobb esetben technikumot és egyetemet kell leraknod hogy legyen értelme.

Egyedüli megléte csak bizonyos helyeken elòny, de csak annyiban hogy a hónap végén pár ezerrel többet kaphatsz mint akinek nincs.

2022. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem bántam meg, mert nem olyan munkaköröket céloztam meg, ahova egy érettségivel túlképzettnek számítottam volna, ezért az érettségi megléte miatt elutasítottak volna.
2022. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis bántam meg. Bár már alig valamire emlékszem a gimis anyagból, az érettségi bizonyítvány nélkül nem mehettem volna egyetemre, és a mások szerint "büfészakos" diplomámmal ma nem dolgozhatnék kényelmesen itthonról egy újságnak.
2022. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, full felesleges volt, amúgy se akartam tovább tanulni, tiszta kettes-hármas osztályzataim lettek, jobbat nem is akartam, csak azért lettem gimibe íratva mert fogalmam se volt mi legyek.

Már bánom, hogy nem egy jó szakmunkás iskolába mentem, az se lett volna baj ha nem szeretem az adott szakterületet, csak legyek benne jó.


Gimi után elmentem szakmát tanulni, de a színvonal a béka segge alatt volt, (sajnos rossz iskolát választottam) a tanár szinte be se járt, ahogy a diákok nagy része sem, vizsgán átlökdöstek mindenkit.


Így se panaszkodom, mert jó életem van, de jobb lett volna ha nem pazarolok el 4+1 évet a semmire.

2022. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
Én még nem érettségiztem le, majd jövőre fogok, de érettségi nélkül nem sokra mész a világban.
2022. aug. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki bánja meg? :D Ez nagyon alap, hogy legyen egy rendes munkád, hacsak nem vagy jó valami szakmunkában. Diplomám nincs, elkezdtem az egyetemet és otthagytam, de ezt nem bánom.
2022. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. A 12-es válaszolóhoz hasonlóan én azt bánom, hogy nem fektettem bele komoly energiát.
2022. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!