Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Természetes, hogy megszünt a...

Természetes, hogy megszünt a kapcsolat az osztálytársaimmal, miután leérettségiztünk?

Figyelt kérdés

Idén, pedig nagyon jóban voltam párral az osztályból, mindig súgtúnk egymásnak, segítettünk leckében, reggelente suli előtt kint dumáltunk még a suléi előtt stb.

És azóta senkiről nem tudok semmit.

Jó várható dolog volt, de ez mindig így megy?

Ezek ilyen osztálykapcsolatok addig tartanak, amíg egy közös helyre jár az ember?



2013. okt. 8. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, természetes.

Vannak, akik szorosabban tartják a kapcsolatot, vannak, akik lazábban. Én a gimis legjobb barátnőmmel kb. évente egyszer beszélek, mert sok dolgunk van, megyünk mindenfelé, de ettől még ugyanolyan jó barátnőmnek tartom őt.

A többiekkel ismerősök vagyunk Facebookon (kb. az osztály 80%-ával), de nem szoktunk beszélni. Az első osztálytalálkozón voltam, a másodikra nem tudtam elmenni, mert nem volt jó az időpont, pedig szerettem volna.

A legtöbb osztálykapcsolat az érettségivel véget ér, vagy nagyon távolivá válik. De ha van rá igényed, keresd őket, írj rájuk Facen stb.

2013. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetes.
2013. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez mindig igy van. Nalunk 8-adik vegen is ugyanez ment...
2013. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Már nem tartoztok egy közösségbe. Ha barátok vagytok akkor természetesen nem szűnik meg a kapcsolat, de általában szép lassan ellaposodik.
2013. okt. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!