Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályfőnök miért szégyení...

Az osztályfőnök miért szégyeníti meg ezt a gyereket?

Figyelt kérdés

Van egy hátrányos helyzetű gyerek az osztályban. (Nem vagyok osztálytársa, hanem a testvére)

Az ofője állandóan sértegeti a srácot, már intőt is adott neki, mert depressziós volt és nem jött iskolába, természetesen a házirend más pontjára hivatkozva.

Angolt is tanít neki, saját szemmel láttam, hogy az elkészített házidolgozatát lesöpörte beírt neki egy 1-est, mert "nem tudja" megnyitni. Nekem átküldte a srác, én megtudtam, aztán elküldte képekben azt sem tudta. Szánalmas.

Tanárnő ezek mellett hátrányosan megkülönbözteti nem engedi hogy az osztály közösség aktív része legyen.

Sértegeti nyíltan megalázza, megfenyegeti, hogy kirúgatja, van egy osztálytársa aki sértegeti a testvérem azt meg fura módon imádja.

Ez a srác pszichiátriára jár, szociális kapcsolatokkal elég hermatagul áll, valamint depressziós és van egy kis paranoid gondolkodása is. Otthon meg nincs rendben vele minden, hiszen a testvérem, boldog voltam hogy anyánktól eltudtam szabadulni 2 éve.


Mit lehet tenni szerintetek? Ha bemegyek és megfenyegettem ezt k-t hogy ha mégegyszer ilyen elfordul a TV-t is kihívom hozzá az eredményes lenne?



2022. máj. 19. 07:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
58%
Juj de kemény vagy :D
2022. máj. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!