Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár megbuktathat 4,25-ös...

Tanár megbuktathat 4,25-ös átlaggal???

Figyelt kérdés

Ma éjfélre kell egy ppt-t leadni, de nekem nincs gepem.

Nagyon szigorú a tanár, 4,25-ös átlagom van, többiek is jól állnak, de ez őt nem érdekli, aztmondta aki nem csinalja meg a ppt-t azt megbuktatja. Akár hanyasra is állsz. Nem fogad el semmi ilyet, hogy "nincs gepem tanárnő nem tudom sajnos megcsinálni" akkor azzal jön hogy mekkora paraszt vagyok aki csak a kifogásokat keresi. Lapra szintén nem fogadja el. Na de kerdezem en, megis hogy csinaljam meg ha nincs hozza gepem?????



2022. máj. 20. 13:45
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
84%
Az más...
2022. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
89%

ÉS nyilván ma adták fel ezt a ppt készítést házi feladatnak, hogy ennyire nem tudod megoldani.... aha.

Irány a könyvtár, más megoldás ezek szerint nincs.

2022. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
93%
"Suliban tudnék bent maradni megcsinálni, de ma éjfélre kell, így nem." Ezzel meg is válaszoltad a kérdésed, felesleges tovább törnünk magunkat. Te is belátod hogy meg tudnád csinálni, de nem akarod. Ezt közölheted a tanárral is, aki beírja az egyest, pampog 5 percet aztán megy tovább az óra. Egyéb kérdés?
2022. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
83%

mondom én, hogy kifogásokat gyárt...


Nincs kedve hozzá.


Simán lehet, hogy már hetekkel ezelőtt feladta a tanár a feladatot.

2022. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
41%

NYUGI!! Csak fenyegetőzik mint a legtöbb agyhalott tanár. A hülye ppt csak egy eszköz, hogy feszültek legyetek. Ha 4,25-ös átlagod van nem buktathat meg semiképpen csak szívatásból mondja ezt! Nyugi tényleg. Nekem is mondta már ezt a tanár és nem buktatott meg pedig én 1,5 re álltam. Ebből áll az oktatási rendszer ,hogy tartsuk félelemben a gyereket. Sajnos ez az igazság.


Megmondod neki hogy nincs géped vagy átmész valakihez az osztályból akinek van és közösen megcsináljátok.

2022. máj. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem .... csak ijeszteget max kapsz egy egyest....
2022. máj. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
69%

"Ebből áll az oktatási rendszer ,hogy tartsuk félelemben a gyereket." - nem, 25-ös, nem ebből áll az oktatási rendszer. Viszont a lusta, állandóan csak kifogásokat gyártó diákok időnként megérdemlik, hogy az orrukra koppintsanak.

A kérdezőnek nyilván bőven lett volna ideje és lehetősége megoldani ezt a feladatot, de egyszerűen nem akarja megcsinálni.

2022. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
15%

Troll az egész kérdése.

Interneten kiír egy kérdést, hogy nem tudja interneten elküldeni a tanárának a feladatot, mert nincs számítógépe. Logikai képtelenség.

2022. máj. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
79%

#28 Telefonról nem írhatta? Bírom az ilyet is, amikor egy full életszerű helyzetet nem lehet elképzelni.


Ettől függetlenül tényleg csak kifogásokból áll az egész sztori. Már előre elkérhetted volna apukád laptopját.

2022. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
87%

Valahogyan most is internetezel, ha nem számítógépről vagy laptopról, akkor telefonról vagy tabletről.

Van mobil applikáció változat is, úgyhogy ha meg akarod csinálni, meg tudod csinálni úgy, hogy ne kelljen se a suliban bent maradni, se máshoz átkuncsorogni magad.

Androidra: [link]

iOS-re: [link]

Innentől ha nem csinálod meg, az csak lustaság. Tudom, jó idő van, én is szívesebben kirándulnék most, de munka után nekem ma még este fél 9-ig továbbképzésem van, és nem lógom el, mert a tudás érték, én már tapasztalatból tudom, majd te is felnősz hozzá egyszer.

2022. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!