Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár megbuktathat 4,25-ös...

Tanár megbuktathat 4,25-ös átlaggal???

Figyelt kérdés

Ma éjfélre kell egy ppt-t leadni, de nekem nincs gepem.

Nagyon szigorú a tanár, 4,25-ös átlagom van, többiek is jól állnak, de ez őt nem érdekli, aztmondta aki nem csinalja meg a ppt-t azt megbuktatja. Akár hanyasra is állsz. Nem fogad el semmi ilyet, hogy "nincs gepem tanárnő nem tudom sajnos megcsinálni" akkor azzal jön hogy mekkora paraszt vagyok aki csak a kifogásokat keresi. Lapra szintén nem fogadja el. Na de kerdezem en, megis hogy csinaljam meg ha nincs hozza gepem?????



2022. máj. 20. 13:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez az. Ahogyan telefonról tudott gyakorizni, a háziját is meg tudta volna csinálni és elküldeni. Adtak is rá tippet, olvass vissza.
2022. máj. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
87%
Egy elégtelennel nem fog megbuktatni, de eléggé lerontja az átlagodat, és nem mutatna szépen az év végi bizonyítványban. Nekem főiskolán volt olyan kötelező tantárgyam, amiből nem volt vizsga, de részt kellett venni, különben nem mehettünk államvizsgára, és nem kaphattuk meg a diplomát. Akinek nem volt meg belőle az aláírása, annak pótolnia kellett valahogy. Túléltük.
2022. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
67%

A gyerek itt tesztelte, hogy milyen meggyőző kifogást tud "prezentálni". :D Nem jött be, és a tanárnak sem fog.

Egyébként nekem volt olyanom, hogy egy tanár addig osztályozott valamit nyilván egyesre, ameddig meg nem csináltuk. Tehát ugyanazért a következetes mulasztásért valaki beszpott hat egyest, mert nem akarta megcsinálni, és azt hitte, később már nem kérik számon. Ennyi egyes már lehúzza az átlagot.

2022. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 senior10 ***** válasza:
71%

elég kamu szagú a kérdés olyan szempontból, hogy nyilván nem tegnap adta fel a tanár csak te tojtál az egészre, most pedig csak a kifogásokat keresed ,mert későn kaptál észbe.

Egyébként pedig nálunk a közép suliban is volt az egyik tárgyből minden évben egy ilyen komplex éves feladat, ami azt tükrözte, hogy mennyire sajátítottad el az elméletet. ezt ugyanúgy leosztályozták, viszont ha 1-s lett vagy nem csináltad meg akkor biza bukás volt, akármennyi is volt az átlagod, és ezt a feladatot már szeptemberben kidták/kiválaszthattad, a beadási határidő pedig valamikor az adott tanév vége felé volt, általában ilyen május eleje-közepe. persze előbb is belehett adni és le volt tudva a dolog. Ha közben kérdésed volt, nem értettél valamit, elakadtál akkor a tanár simán segített mindenben, viszint ha a határidőre nem volt meg akkor bukás és volt is példa ilyenre.

2022. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
62%

Nyugi, legfeljebb majd pótvizsgázol.

Majd a nyáron el tudod készíteni.

2022. máj. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a kérdést ki tudtad írni, van számítógéped. Ha nincs kedved utolsó nap megcsinálni, hát ez van. Sajnos az én lányom is kapott pont a héten egy ppt-re egy egyest, jól le is szidtam érte. A 4,4-es átlagát lerontotta 3,91-re. A 4-est így is meg fogja kapni.

Te is meg fogod. Egyszerűen csak állj oda a tanár elé, és közöld vele, hogy nem volt kedved megcsinálni, kéred az egyest. Meg fog lepődni, de nem tud mást csinálni.

2022. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!