Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általános suli, gimnázium...

Általános suli, gimnázium vagy egyetem a jobb?

Figyelt kérdés

Melyiket szereted/szeretted jobban és miért? Kapcsolatok, barátok/élmények terén melyik nyújtott a legtöbbet?

Nekem az általános hiányzik nagyon, viszont elkerültem onnan, most abból az osztályból van egy lány akivel szeretnék találkozni 7 év után.

Úgy érzem, hogy a középsuli ugyanígy hiányozni fog pár haver miatt (most érettségizem) 20F vagyok.



2022. máj. 26. 23:00
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
76%
Az általánost én még szétbontanám alsóra és felsőre, előbbi egyértelműen az első helyre kerülne nálam, a tanulás jól ment, sok barátom volt, rengeteg érdekes programot szerveztek nekünk, szóval klassz volt. 7-8-ban utáltam mert iskolai zaklatás áldozata voltam, a korábbi barátaim elköltöztek vagy 6 osztályos gimibe mentek és egyedül nem tudtam megvédeni magam. A gimit megint szerettem, jó volt az osztályközösségünk és sok élményben volt részem. Ott olyan barátaim lettek akikről úgy gondolom, hogy életreszólóak lesznek. Az egyetem szó-szó, nem igazán sikerült kiélveznem a diák éveket, hiányérzetem van. Szóval a sorrend: alsó, gimi, egyetem, felső.
2022. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
52%

Egyértelműen Általános iskola, aztan Gimi, majd Egyetem.


A gyerekkorom visszasírom. Milyen ártatlan és tiszta szerelmem volt altalanosban. Utana mar kur.vasodnak a csajok és nem lehet velük beszélgetni, mert egyből azt hiszik meg akarod fektetni. Ego az van, alázat nuku. Legalábbis manapsság...

2022. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!