Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Itt vagyok az iskolában és...

Itt vagyok az iskolában és nagyon szarul érzem magam a közösség miatt mit csinájak?

Figyelt kérdés

Itt vagyok a többiek között, de olyan, mint egy állatkert, idióta paraszt mindneki.

Fiú vagyok, de a sírás fojtogat.



2022. máj. 31. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nyugi nemsokar vege lesz ennek is
2022. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nxs ***** válasza:
100%
Attól függ hanyadikos vagy / milyen szakmát tanulsz mennyi van még a suliból . Több infó nagyobb rálátás és jobb segítség.
2022. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen suli? Általános? Gimi, szakközép? Hányadik osztály? Nem mindegy. Általánosban - főleg felsőben - az én osztályom is idiótán viselkedett. Gimiben sokkal jobb volt a helyzet. Ott is ment az ökörködés, de értelmesebb volt a társaság.
2022. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom szünetekben a füldugót, ha az órákon is pofáznak akkor első sor, és fülhallgató, a fekete a legkevésbé feltűnő, és tedd be a pólód alá (azon keresztül is hallod amit a tanár mondanak, de a hangzavart tompítja). Nagyszünetben ha lehet akkor menj ki egy kicsit az udvarra, sétálj 1-2 percet, vagy menj el wc-re arcot mosni. Ezek segítenek kiüríteni kicsit a fejed. Nekem is hasonló isten barmaival kell egy osztályban tengődnöm, eddig így éltem túl.
2022. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szólj az ofőnek, hogy nem jól érzed magadat, szeretnél segítséget kérni. Esetleg az iskolapszichológus segítségét kérni. Szólj nekik mindenféleképen.
2022. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet hülyének néztek, de a bezárható wc-be szoktam bemenni, és ott telózok vagy gondolkodok.
2022. máj. 31. 20:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6#: Attól nem oldódik meg semmi, csak nyugiban vagy. Menj tényleg az ofőhöz, kérj segítséget, menj sportolni, ahol önbizalmat szerezhetsz.
2022. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!