Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan tudnék keringőpartnert...

Honnan tudnék keringőpartnert szerezni?

Figyelt kérdés

Egy olyan iskolába járok, ahol nagyon kevés a fiú, és mivel kifejezetten szép sem vagyok, így nyilván az a kevés fiú nem nekem jutott. Ezzel alapvetően számoltam, de az a probléma, hogy mivel eléggé visszahúzódó és introvertált lány vagyok, így sulin kívül sem ismerek egyetlen korombeli fiút sem, akit meg tudnék kérni. Barátom nincs, szóval az sem játszik.

Ti mit tennétek a helyemben?


2022. jún. 10. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Én megyek. 28/F
2022. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre biztos sok nagyon "vicces" választ fogsz kapni, de én speciel megértem a gondodat, és nem poén.

Egy lányismerősöm egy nálánál 4-5 évvel idősebb srácot kért meg ugyanebből az okból. Ők fórumon ismerkedtek meg évekkel korábban, sosem volt köztük semmi se előtte, se utána, nem is volt cél. A szalagavató miatt találkoztak először, később ő lett a lány esküvőjén a vőfély, de az egy 15 évvel később történt már :)


Amit ebből ki akartam hozni: ha nincs korodbeli haverod, keress idősebbet, fiatalabbat, aki nem nagyon kirívó.


34/F

2022. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg az alattatok lévő évfolyam nem játszik? Ők azért nagyjából korodbeliek.

Nálunk is kevés volt fiú, így volt aki angol és bécsi keringőt is táncolt, természetesen más lánnyal (két keringő esetében talán ez is egy opció)

Végső soron még facebook csoportos keresés is lehet, ilyet is láttam már pl Pesten Hallottamban.

2022. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nálunk egy 28 fős osztályban 27 lány és egy fiú volt, úgyhogy én nagyon megértelek. Én nem is táncoltam a végén, mert egyszerűen nem találtam partnert. :( Se szép nem voltam, se népszerű, nem voltam tele ismerősökkel sulin kívül sem, sulin belül sem... Szóval nekem esélytelen volt.


De amit te megtehetsz, és remélhetőleg nálam több sikerrel jársz:

- más osztályokból (akár fiatalabbakat is) megkérdezel fiúkat

- ha van testvéred, unokatesód, bárki akkor őt, vagy ő fiú ismerőseit

- Ha te félénk vagy egyedül, akkor összeálltok többen lányok, és úgy kerestek együtt.

2022. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Ofőt megkérném ofők is tanárok más osztályokban is tanítanak ismernek más osztályokba járó gyerekeket megmondják ki kedves nem utasít el a természetéből adódóan lehet meg is kéri neked a fiút hogy táncoljon veled én ofőm cuki biztos megkérné a más osztályba járó fiút táncoljon velem ma is jót beszélgettem ofővel mert látott sírni és elmondtam hogy mártírkának csúfolnak a gyerekek adott tanácsokat most megint vannak barátnőim.
2022. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!