Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan álljak ki magamért?

Hogyan álljak ki magamért?

Figyelt kérdés

Van egy személy az osztályban aki többször beszól nekem a személyiségemmel kapcsolatban, nyilván nem ismer engem, nem is vagyok olyan a suliban mint otthon, de a szorongásom miatt nem merek a beszólásaira semmit mondani, mert hogy mit gondolnának rólam a többiek. Ilyenkor mit csináljak? Az ignorálás nem válik be, mert nagyon rosszul érzem magam az osztályban ilyenkor, mert rájövök, hogy a legtöbben mit gondolhatnak rólam.

16/l


2022. jún. 15. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Verd meg.
2022. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha visszaszólnál, inkább becsülnének téged.
2022. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki huzzon vissza az anyja pocijába a drága és kapartassa ki magát.
2022. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Fogszabályzó kontrol után borzasztóan fájnak a fogaim és le akarom dobni magam a földre és torkom szakadtából sikítani, de már az is segítene, ha valakinek beverhetnék egyet, hogy enyhítsem a fájdalmat, akárkinek, még fizetnék is érte 500 Forintot, hogy behúzhassak neki!
2022. jún. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt velem is, eleinte én rászóltam, de mostmár ráhagyom. Ő a hülye, nem én. Szánalmas, hogy mindenkire megjegyzései vannak, de ő meg nem veszi észre magát. Egyebként azt a lányt a fél iskola utálja, olyan utálatos személyisége van. És az ilyen osztja az észt..

Ne hallgass rá, és ne érezd magad rosszul, hiszen nincs igaza. Nem ismer téged.


Ha úgy érzed, nagyon nem bírod már akkor szólj neki nyugodtan be. De nem éri meg vele foglalkozni.

Írj nyugodtan, ha valami van.


17/l

2022. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!