Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Emlékeztek az általános...

Emlékeztek az általános iskolai osztálytársaitokra?

Figyelt kérdés

18 vagyok. Ötödik osztályba még odajártam, aztán a hatodikat máshol kezdtem.

Tényleg elfelejthettek sokan az osztályból? Még az akkori legjobb barátaim is? Pedig mégcsak 6 év telt el kb.


2022. jún. 28. 21:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
69%
Mindenkire emlékszem. 33F
2022. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
En mar 37 vagyok,arc alapjan mi denki megvan ,de a neveket mar elfelejtettem,a kozepiskolai tarsakbol se ugrik be csak a kemeny mag. De az a gaz,hogy 4 eve gyerekezek itthon,es mar a munkatarsaim kozul se jut eszembe mindegyik neve. 😬
2022. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De mindenki emlékszik rád? Mert rám a nagytöbbség nem. Pedig nem voltam egy csendes, sarokban ülő gyerek.
2022. jún. 28. 21:52
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
2 évente váltottam iskolát általánosban. Most 40 leszek, még az alsós osztályom osztálytalálkozójára is meghívtak és mindenki emlékezett rám.
2022. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Pár emberre igen. De a többségnek a neve se ugrik be. Az utcán simán elmennék mellettük mert nem ismerném meg őket.
2022. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
#3, ezt honnan tudhatnám? :)
2022. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Néhány vezetéknéven gondolkodnom kellene, de egyébként mindenkire emlékszem.
2022. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
45 vagyok, fejből tudom a névsort, a legtöbb szülinapot, a szüleik nevét... De szinte mind egy utcában laktunk a lakótelepen, együtt nőttünk fel. Tartjuk is a kapcsolatot, kb mindenki mindenkivel.
2022. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, mindenkire emlékszem, 6 évet voltam velük. Hát nem tudom, én úgy vagyok vele, hogyha én emlékszem mindenkire, akkor csak rám is emlékeznek azért valamennyien. Nyilván ha visszagondolok a volt osztálytársaimra, akkor vannak bizonyos emberek, akik rögtön az eszembe jutnak, de ha tovább gondolkozok, akkor igazából mindenkire emlékszem így. Sőt, még az ovis társaimra is elég jól emlékszem. De amúgy mióta elmentem az általános iskolából, senkivel se találkoztam nagyon. Facebookon be van mindenki jelölve, aztán ennyi, nem tartom senkivel se a kapcsolatot, de szerintem ha én emlékszem rájuk, akkor valamennyire csak ők is emlékeznek rám. De aztán kitudja, mindenki megy tovább az életében, mindenkinek meg van a saját élete, új ismerősök, új barátok. Nekem például minden tekintetben nagyon jó a memóriám, szóval az én részemről nem meglepő, hogy mindenkire emlékszem, de aztán na, nyilván van, aki nem annyira emlékszek már az ilyesmire.
2022. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mai napig fel tudom sorolni az osztálynévsort.

Nagyon is emlékszem arra az osztálytársnőmre, aki 3-6. osztály között járt csak velünk, mert előtte is külföldön éltek, és utána is. Apukája külkereskedelemben dolgozott, éveket töltöttel külföldön. Elég jóban voltunk, és minden egyes osztálytalálkozóra ő is hivatalos és el is jön.

55 éves vagyok, 41 éve ballagtunk el 8.-ból.

2022. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!