Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Emlékeztek az általános...

Emlékeztek az általános iskolai osztálytársaitokra?

Figyelt kérdés

18 vagyok. Ötödik osztályba még odajártam, aztán a hatodikat máshol kezdtem.

Tényleg elfelejthettek sokan az osztályból? Még az akkori legjobb barátaim is? Pedig mégcsak 6 év telt el kb.


2022. jún. 28. 21:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Sajnos emlékszem...

29 vagyok, de szívesen elfelejteném az általános iskolai osztálytársaim ...

2022. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok. Mindenkire emlékszem. Viszont kb 3 éve találkoztam egy volt osztálytársammal általánosból. Ő hozta ki a csomagot amit átvettem. Látszott, hogy felismert, de mondta, hogy bocsi elfelejtette a nevem.

N

2022. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

1.-ből kb csak azokra emlékszem akik 4.-ben is ott voltak.

De tegyük hozzá, 1.-ben én fel se fogtam hogy mi van körülöttem, csak hogy most ezt szídja a tanítónéni, azt dícséri és most ez a feladat, ezt kell csinálni és most épp egy Kriszti nevü lánnyal fogócskázok vagy egy Misi nevü fiú elvette a csokimat.

5.-ből kb csak azokra emlékszem akik 8.-ban is ott voltak.

Az ilyen 1-2 évig jártunk egy osztályba gyerekek vagy törlődtek vagy részben maradtak meg.

2022. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%

Mindenkire emlékszem, és szerintem rám is emlékszik mindenki. Igazából még a legtöbb ovis csoporttársamat is fel tudnám sorolni.

26/N

2022. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

20 leszek, a többségükre egyáltalán nem emlékszem, 1-2 ember van akinek emlékszem a nevére, de arcot elég nehéz társítani a nevekhez.

Mondjuk ez nálam nem furcsa, mindig is borzalmas memóriám volt, példának okáért a nyári szünetek és a karantén egy részét is azzal töltöttem hogy "újratanuljam" az osztálytársaim nevét, mert pár hónap alatt teljesen elfelejtkeztem róluk. Volt akit egyszer rossz néven hívtam pedig két éve voltunk osztálytársak addigra 😬

Mondjuk sosem barátkoztam vagy beszéltem senkivel az iskola alatt szóval félig-meddig érthető is hogy miért felejtettem el olyan hamar az embereket.

2022. jún. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lassan 22 leszek és mindenkire emlékszem általánosból, még azokra is, akik csak 1-2 évet voltak nálunk. Ha nem is mindenki, azért az osztály minimum fele szerintem rám is emlékszik.
2022. jún. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!