Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! MIt gondoltok a jó...

Kamaszok! MIt gondoltok a jó tanuló osztálytársaitokról?

Figyelt kérdés

Nem a stréberről van szó, aki belejúk az összes tanár seggébe, hanem az olyanról, akinek mindig kész a házija, 90%-ban ötös dologozatokat ír. De nem néz le senkit, és segít, ahol tud.

Majd később elmondom, ha lesznek válaszok, miért kérdezem.


2011. szept. 12. 15:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Aki olyan, mint amit leírtál, de mellette jófej és el lehet vele lenni, nos én az olyanokat nagyon is irigylem. Én sosem voltam egy mintatanuló, úgyhogy becsülöm a kitartásukat!
2011. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Azt ,hogy rendes és okos emberek. Az egyik barátnőm is ilyen és sokan (hülyék..) lestréberezik... -.- pedig nem az,csak hát kis éretlenek...


14.L

2011. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Jó, csak mert én ilyen vagyok, gondolom kitaláltátok, hogy rólam van szó.

Attól félek, hogy egy kis nyámnyila senkinek tartanak az osztályban, vagy strébernek. Sokszor még egy köszönömöt sem kapok a segítségért, mintha elvárnák.

Hogy lehet kikerülni ebből a körből ? Mert borzalmasan zavar ez az egész. Pénteken töriből is azért feleltem, mert sokan egyest kaptak, és akkor a tanár szólított, hogy " gyere, halljak egy normális" feleletet is... Unom és utálom, hogy a egyes tanárok velem példálóznak. Peddig semmit nem csinálok, amiért kéne, de félek, hogy utálnak emiatt, vagy hogy mit gondolnak...

2011. szept. 12. 16:03
 4/36 A kérdező kommentje:

Ja, meg azt is utálom, hogy ha becsúszik egy hármas, vagy ritkán egy kettes, akkor minden szempár felémfordul, hogy miaz, hogy nem ötöst kaptam.

Utálom ezt a szerepet...

Valami megoldás ? :(

2011. szept. 12. 16:05
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

Ne segíts nekik mindig.. ennyi :) Elvárják tőled,hogy segíts! neked viszont ,miért kéne nekik segíteni, nem kötelező,legyél egy picit önző is.. :D ..éés ha azt mondják rád,hogy önző paraszt vagy,akkor feleselj vissza,hogy: Na most bezzeg kéne a segítség,de ti egyszer sem mondtátok nekem,hogy :köszi!


második..

2011. szept. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Oké, hülye azért én sem vagyok, nem mindig és nem mindenkinek segítek.

De ott van a többi...

2011. szept. 12. 16:36
 7/36 anonim ***** válasza:
91%

Hát én is így vagyok, és most hogy végiggondoltam tényleg nagyon ritkán hallani köszönömöt.... :/

14L

2011. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Na, ugye.

Tőlem várják el, hogy megoldjam a problémáikat, utánanézzek a házinak, hogy mit hogy kell.

Tegnap az verte ki a biztosítékot, hogy facebookon rámírt egy osztálytársam, hogy írjam le neki teljes egészében a házit, ami 1 oldalas, és a könyvből megcsinálja... Estére jól feligesített, majdnem elküldtem az anyjába. Nem írtam le neki.

2011. szept. 12. 16:40
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
na engem is az idegesített fel amikor simán meg tudta volna csinálni(nem mintha általában nem úgy lenne), tök egyszerű volt a feladat, és ha odaadtam volna neki, akkor meg nem értette volna és doga előtt megint kellettem volna segíteni, úgy, hogy megmondja, hogy áá csütörtökön úgyis ráérsz bennmaradok jó?, mintha ő tenne szívességet...áááh felb*ssza az agyam
2011. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
meg a tipikus, áá te majd úgyis elolvasod elmondod mi volt benne. Igen elolvasom ÉÉÉÉS???? kb. három perc, ő is el tudja...mag amikor tanulnám azt ami NEKEM nem megy annyira, erre a jól bevált duma, hogy ááá úgyis tudod magyarázd már ezt el...doga előtt, az ami nekem a könyökömön jön ki, és ha már az előző délutánom azzal ment el, hogy azokat magyaráztam, akkor legalább az ellőtte lévő szünetet ne venné el:((aaahrg
2011. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!