Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha az osztályban...

Mit tegyek ha az osztályban egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenkinek meg van a maga társasága én meg nem tudok beszélgetni velük egyszerűen nem kapom a témát, most végzek a 9.dikkel és nem sikerült beilleszkednem, elvoltam úgy egyedül azzal nem volt baj telefonoztam vagy olvastam, de most eljöttünk osztálykirándulásra és teljesen egyedül érzem magam ha valahova megprobálok beilleszkedi kívülállónak érzem magam,

2022. jún. 30. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
-Nem járok osztálykirándulásra-
2022. jún. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Olvass, halgass zenét, telefonozz. Sajnos ha egy év alatt nem fogadtak be, akkor most kicsi az esélye, hogy pár nap alatt befogadjanak. De egy próbát megér. Kitartást, virtuális ölelést küldök feléd :)
2022. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
4 ev csak kibirod utana ugyse fogod latni oket soha tobbet
2022. jún. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Ami nem megy, azt ne erőltesd. Nem a te közeged, és ezzel nincs semmi baj. Ámde azt nem értem, miért mentél osztálykirándulásra, ha tudod, senki nincs, aki odamenne hozzád, hogy "na gyere, menjünk!". Ha sok program van, akkor is a megszokott csoportok jönnek össze, nem fognak erőlködni veled, ha egy év együtt töltött idő alatt ezek szerint te sem találtál szinkront velük.


Mit tegyél? Ami a rendelkezésedre áll. Csak nem egy-két dolgot vittél magaddal. Telefon ilyenkor életmentő, olvashatsz, játszhatsz, filmezhetsz, írhatsz, stb.

2022. jún. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Mivel nyár van, ezért ezt a jövő évre írom. Ha esetleg utálsz egyedül lenni suliban vagy azt érzed, hogy nem bírod tovább így, akkor menj át másik suliba, feltéve ha a tanárokért nem éri meg ott maradni. Magamból indultam ki, mert én az iskolaváltás mellett döntöttem. Én mindig telefonoztam vagy csak néztem a telómat és közben hallgattam ahogy mások beszélgetnek. :/
2022. júl. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!