Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen lesz? Elfogadnak majd?

Milyen lesz? Elfogadnak majd?

Figyelt kérdés
Lassan kozepiskolaba fogok menni. Attol felek a legjobban hogy hogyan fogok beilleszkedni. A kulsom miatt is meg tudom milyenek a tinik. :/ Szamomra fontos a baratsag az iskola kozben nelkuluk nem igazan vagyok meg.
2022. júl. 10. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információ alapján csak általánosságokra lehet mondani. Ha az általános iskolában voltak barátaid, akkor valószínűleg a középiskolában is lesznek.
2022. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazság szerint az egész dolog attól függ milyenek lesznek a többi osztály társaid. De szerintem a legtöbb esetben már eléggé érett gyerekek járnak középsuliba, szóval nem hiszem, hogy nagyon nehéz lesz beileszkedned. + ebben a korban a legtöbb gyerek ugyan így érez. Az a legfontosabb, hogy légy nyitott mások felé. És ha bárki el kezdene zaklatni, akkor rögtön az elején ne enged, hogy bárki is így bányjon veled. Igaz én 4 éve kezdtem a középsulit és már nem járok oda, de az elso évben nagyon zárkozott voltam, de ez miatt senki sem szólt be, viszont 2 évben már szereztem barátokat.
2022. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Ne izgulj! Csak adjad önmagadat. Biztos lesz legalább egy-két olyan ember, akivel megtalálod a közös hangot. Én is izgultam a gimi előtt, de a végén sok barátom lett. Mondjuk ez osztályfüggő nagyon, de csak pozitívan állj hozzá🙂.
2022. júl. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
A középiskolában szerintem sokkal jobban elfogadnak.
2022. júl. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magamba forduó ember vagyok, szörnyen introvertált. Mégis lettek barátaim. Ezek majd kialakulnak, ne aggódj és ne gondold túl!


A hasnonló emberek egy idő után mindig egymásra találnak. :)

2022. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van itt egy kommentelő,aki rendszeresen ekézi a -szerinte- ronda embereket. Ha valaki ezen az értelmi szinten van,annak aztán ne engedd,hogy maga alá gyűrjön. Nem neked kell rosszul érezned magad miatta,hanem az ilyeneknek kellene.
2022. aug. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!