Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen durva/ocsmány/undorító...

Milyen durva/ocsmány/undorító dolgok szoktak történni egy egyetemi kollégiumban?

Figyelt kérdés

Egyetemi kollégisták milyen durva, vagy ocsmány dolgokat szoktak művelni a kollégiumban? Kinek milyen emléke van? Mi volt a legrosszabb/legcsúnyább dolog, amivel szembesülni kellett a kollégiumban?


(Egy ismerősöm lesz ősztöl kolis, azért kérdezem, onnan jutott eszembe)



2022. aug. 7. 15:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, bulik, lerészegedés. Laktam kollégiumban az egyetem első évében. Én az átlagostól eltérő durva, ocsmány dolgokat nem tapasztaltam.
2022. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
ez engem is érdekel.
2022. aug. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Leginkább semmi extra, az ilyen "infók" csak elképzelt történeket vagy pletyka
2022. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezö! Honnan tudjuk, hogy NEKED mi számit "durva/ocsmány/undorító" dolognak? Talán ha konkréten rákérdeznél, tételesen amire gondolsz, kaphatnál választ. (Mert akik ezeket csinálják valoszinüleg nem igy értékelik.)
2022. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi számít neked ocsmány dolognak. Amiket én utáltam az egyetemi kollégiumban:


Lopták a kaját a folyosón levô közös hûtôbôl. De úgy, hogy vasárnap délután négykor betettem az otthonról hozott, alufóliába csomagolt rántott csirkét a hûtôbe. Két órával késôbb vacsorázni akartam belôle, és már nem volt ott. Késôbb emiatt szobatársammal vettünk egy kis hûtôt a szobába, mert sose tudhattad, megvan-e még a kajád, vagy nincs.


A szinten a vécében két fülke volt. Reggel mindig vágni lehetett benne a cigifüstöt. De volt olyan is, hogy reggel akarok vécére menni, de mindkettô foglalt. Várok, várok, várok... majdcsak kijön valaki... Egyszer csak hallani, ahogy az egyik fülkében valaki az újságot lapozza... Hát kedvem lett volna rárúgni az ajtót, ne ott olvasgasson már.


Aztán persze volt, hogy buli után valaki odahányt a folyosóra. Egyszer meg a kukákat borogatták ki az erkélyen, úgy, hogy az egészet beterítette a szemét.


Ez orvosi egyetem kollégiuma volt amúgy.

2022. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, akkor kifejtem kicsit jobban. Volt olyan, hogy valaki behányt más szobájának az ajtaja elé. Vagy otthagyott valaki egy véres tampont a wc-ben. Vagy bemész egy szobába és olyan kupleráj fogad, amit még életedbe nem láttál, eldobált cuccok, kajamaradék mindenhol, bűz. Ezt főleg fiúszobában láttam, de a lányok is tudnak alkotni. Persze vannak nagyon pedáns emberek is. Szobája válogatja. Szóval nem tudom, milyen egyéb ocsmány, undorító dologra gondolsz. Ha meg valami szexszel kapcsolatos szaftos sztorira gondolsz, ki kell ábrándítsalak. Én semmi ilyesmit nem láttam, nem hallottam. Pedig még harmad-negyedévesen is bejártam kolikba a barátaimhoz. Nyilván voltak egyéjszakások, meg lettek párkapcsolatok, de kevesebb, mint azt gondolnád, és az sem volt különösebben hírértékű.
2022. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Mikor beköltöztem, az ágy mögött találtam egy használt gumit.
2022. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

Én gimis koliban láttam guszta dolgokat. Szar a falon, véres tampon a mikróban, szobatárs használt betétje az én íróasztalomon, penész szobatársam polcán, szar a wc fülke kukájában, fos a folyosószőnyegen. És akkor ez az a tagintézmény volt, ahol az elitnek számító sulik diákjai vannak. :D

Ezek után a jól szabályozott középiskolai kolis tapasztalat után pöppet parázok az egyetemitől. :D

2022. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ne parázz az egyetemtől. Ott már ELVIEKBEN felnőtt emberek vannak. Ha vki olyat csinál nem lesz nevelő meg más aki helyretegye az illetőt, egymás között rendezitek majd, legvegső esetben kolifelelősnek szóltok, és aki olyanokat csinál, hogy minősíthetetlen, attól lehet elköszöntök.
2022. aug. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Az a durva, hogy a legtöbb példa 17-20 közöttiek remekműve volt, szóval elvileg ott is felnőttekről beszélhetünk. No mindegy, magas az ingerküszöböm, szóval, már semmi nem veri ki nálam a biztosítékot, amíg minimum fülhallgató+szemmaszkkal tudok aludni minimum 6-8 órát egyben. :D
2022. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!