Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen durva/ocsmány/undorító...

Milyen durva/ocsmány/undorító dolgok szoktak történni egy egyetemi kollégiumban?

Figyelt kérdés

Egyetemi kollégisták milyen durva, vagy ocsmány dolgokat szoktak művelni a kollégiumban? Kinek milyen emléke van? Mi volt a legrosszabb/legcsúnyább dolog, amivel szembesülni kellett a kollégiumban?


(Egy ismerősöm lesz ősztöl kolis, azért kérdezem, onnan jutott eszembe)



2022. aug. 7. 15:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%
Az ismerődödnek mond meg hogy lehet hogy partiba dobják. 🤭🤭🤭🤭 De ne féljen.
2022. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Kollégiumi konyhán történt meg az, hogy az egyik szakácsnak konfliktusa támadt a kollégium igazgatójával, nagyon sokáig húzódott a dolog, majd a szakácsgyerek elment. A másik szakácstól tudom, hogy azért dobták ki mer belefőzte a spermáját a koliigazgató kajájába.

Hogy ez igaz vagy sem nem tudom, de kinézem belőlük.

Aztán volt ilyen klasszik otthagyott használt óvszer a tanulószobában, szétszart közös zuhanyzók, itt is volt használt betét az ajtóra ragasztva. Meg volt egy olyan elég érdekes eset, két haver buli után részegen beállít az emeletünkre, elkezdenek veszekedni valami csajon, összeverekednek, mire szóltunk valakinek, hogy szétszehessék őket addigra egymást vetkőztették és smároltak a folyosónk közepén. Sose láttam még ilyen bizarr jelenetet, elvileg heterok. Meg volt ilyen okkultista csoport az egyik szobán, ahonnan ilyen érdekes hangok jöttek ki, én nem tudom mit műveltek, de én féltem tőlük, az egyikük el tudta mulasztani az ember fájdalmait konkrétan. Nemtom h véletlen, vagy placebo, de nekem minden alkalommal sikerült. A falakból húzott ki energiát és azt akakította saját maga részére át.

Szokott lenni még a klasszikus zuhanyzós szex, erkélyről leokádás, lehugyozás. Szerintem nálunk annyira durvák nem voltak, ami bűncselekménynek minősülne.

2022. aug. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Összeszart/összehányt zuhanyzó/piszoár/ágy/folyosó.

A folyosó végi falon strigulázva, hogy ki hányszor hányt azon a héten.

Rohadó, penészes kaja a hűtőben/sütőben/mikróban/szekrényben/ágyneműtartóban.

Szennyvíz áradása, mert a csajok használt tamponokkal eldugították a szennyvízcsövet.

2022. aug. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!