Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy kezdjek el barátkozni...

Hogy kezdjek el barátkozni középiskolában ha senkit sem ismerek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 25. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Odamész, bemutakozol aztán elkezdtek társalogni.
2022. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Hű de regén voltam középiskolás. Több mint 25 évvel ezelőtt voltam középiskolás. De amikor be kerültem a középiskolába. Én se ismertem senkit! Se a tanáraimat, se az osztálytársaimat nem ismertem, a Közép iskola kezdetén. De aztán mégis lettek barátaim a középiskolában. Sőt némelyikkel még ma is tartom a kapcsolatot. Sőt. Az egyik közép iskolai volt osztálytársnőmmel aztán össze is házasodtam. Bár már azóta külön vagyunk. De még házasság is lett belőle. Szóval nem kell meg ilyedni! Merni kell meg ismerkedni!
2022. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a legjobb barátommal úgy ismerkedtem meg, hogy ő előttem ült és a mellettem ülő csaj sokat beszélt, aztán hirtelen odaszólt neki (mármint a csaj), hogy nem zavarja e, hogy sokat beszél. Így ő is beszállt a beszélgetésbe, és azóta ő a legjobb haverom :D


Legyél önmagad, ne félj velük beszélgetni, és majd jön magától :D

2022. aug. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell erre rágörcsölni, majd alakul. Én eleinte csak szemlélődnék.
2022. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy? csak azért kérdem mert ha gimit kezded 13-14lehetsz és ahoz, hogy a gyk-ra regisztrály 16nak kell elmúlni
2022. aug. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
16 leszek szeptemberben, remélem nem nagy baj.
2022. aug. 26. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
de nagy baj, nem regisztrálhattál volna még.
2022. aug. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tök mindegy
2022. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most nem mindegy? Facebookra se lehetne 14 alatt regisztrálni és a felső tagozatosoknak szinte mindenkinek van ma már.
2022. aug. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sorban állás a büfében, mosdóra várás stb. mind jó alkalom, hogy megszólítsd az előtted - mögötted állót. pl hol van ez-az a terem, x tanár mindig ilyen hülye-e (erre a másik is sztorizni fog, kész a beszélgetés) legközelebb már megismered, ráköszönsz, amikor elmentek egymás mellett.

Óra előtt a körülötted ülőkkel megbeszéled a leckét, megkérded, ők értették-e, kérsz radírt stb

2022. szept. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!