Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim mikor...

Az osztálytársaim mikor hagyják már abba?

Figyelt kérdés
Folyamatosan kérdezik, hogy meleg vagyok-e. Minden nap. Sokszor mondják, hogy tudják, hogy az vagyok. Utána meg bizonytalanok megint benne. Igen az vagyok. Nem fogom nekik beismerni, mert akkor talán még meg is vernek. Meg olyanokat mondanak folyamatosan, hogy büdös bzik. Meg kéne őket ölni. Mit csináljak, hogy abbahagyják? Vagy ezt a két évet már így kell kihúznom? Egy primitív szakiskolába járok.
2022. szept. 8. 15:13
 1/8 anonim válasza:
98%

Van erre 3 megoldás:

1. Mondd azt nyugodtan, határozottan, hogy igen, meleg vagyok.

2. Jelentsd az osztályfőnöknek, tanárnak, ha van iskolai pszichológusnak.

3. Aki legközelebb ezzel cseszeget, jól beversz egyet a szemei közé.


Én az utolsót választanám.

2022. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Soha. A tinik már csak ilyenek mindig szekálnak valakit - aki a leggyengébb és a "sor végén" áll.
2022. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 StevenUp ***** válasza:
97%

A suli ilyen. Te marsz, vagy téged marnak... Engem azért cseszegettek mert szegény volt a családom és nem telt évi nyaralásra meg márkás holmira.

Ja és csúnya és kövér is voltam. Szóval minden létező embernek céltáblája lettem.

Aztán elkezdtek fizikailag inzultálni mire az egyikknek mocskos nagyot bevertem. Én igazgatóit kaptam, ő meg egy időpontot a szájsebészetre.

De onnantól nem bántottak. Azt meg hogy mit mondanak a hátam mögött meg megtanultam lesz*rni. Nem egyszerű, de tény hogy amit előttem is írtak: ha nem tudsz a sarkadra állni, akkor ne csodálkozz, hogy mindenki téged cseszeget.

2022. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
#3 ha egy 190 cm-s 105 kg színizom fickó lenne aki bepuncsol egyet annak aki kóstolgatja aligha mernék szekálni 😂
2022. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 steven95 ***** válasza:
65%

Lényeg: ne állj le velük őket győzködni. A levegőnek nézés sem jó stratégia.

Legyen egy mindenre jó egyszerű, monoton válaszoda baszogató kérdésre.


pl. Ne érdekeljen. Tehát meleg vagy? Ne érdekeljen. Tééényleg buz*. :D. Ne érdekeljen. Szereted a f@szt? Ne érdekeljen. Homár vagy? Ne érdekeljen. Tudom, hogy meleg vagy. Ne érdekeljen. De érdekel, szóval? Ne érdekeljen :). - monoton, végtelenségig ismételve, sőt még nézz el a levegőbe és úgy mondd.. Tedd tönkre a játékukat ezzel!


Lehet mindig fognak rajta kattogni, de ha megszoktatod velük, hogy csak egyféleképpen válaszolsz, az neked is jó, nem kell folyton aggódnod, hogy mit válaszolj és a bizonytalanságot sem tudják elemezni.


- Ne érdekeljen. ;)


És veled vagyunk, sokan, akik épp átélik, vagy átélték, NEM VAGY EGYEDÜL, néha gondolj erre is!

2022. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

-Meleg vagy? Bzi vagy?

-Miért, randira akarsz hívni? :)


-Bzi vagy?

-Mostanában nagyon sokat foglalkozol ezzel. Ennyire érdekel a téma?


-Meleg vagy?

-Miért kérdezed? Tetszem neked?


-Büdös bzik, meg kéne őket ölni!

-Te kerülsz érte 20 évre sittre, nem én. Ha neked ez az életcélod, hajrá, ott a helyed.

2022. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szólhat ő akárkinek ez ellen nem tesznek semmit, én megjártam már mindent, középsuliba nagy ívbe leszarjak az ilyen dolgokat,ritka a jó osztályközösség. A legjobb ha szó nélkül hagyod váljon egészségükre én mindig azt mondom,ha vissza szólsz anál rosszabb utána meg a beszólásodon fognak csámcsogni és nem hagynak békén. Nekem az vált be ha szó nélkül hagytam.
2022. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egy szót sem szólj vissza nekik semmire. Előbb utóbb megunják.

Vagy ha beismered utána tuti békén hagynak. Minden csoda 3 napig tart. Persze én nem vallanám be.

Jobban járnál ha iskolát váltanál.

2022. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!