Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim (fiúk)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársaim (fiúk) állandóan a fenekemet nézik, és rá is csapnak Én hiába szólok nekik, annál jobban csináljak és mondogatják, hogy de jó seggeem van Mit csináljak, hogy ezt abba hagyják?

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Rendőrség, feljelentés, egyből összeszarják magukat.
2020. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Verd pofán,vagy rúgd tökön. Máshogy nem megy. Legyél határozott. Tőlem már akkor féltek a fiúk ha csúnyán néztem rájuk.. általánosban ezért tökönrúgtam egy gyereket,másik 2 szájast kapott de vérzett is,akkorát. Gimiben is gyepáltam őket,ha próbálkoztak. Legyél határozott az a lényeg.
2020. jan. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Magic ***** válasza:

Nem te vagy aki külföldön lakik, Erdélyben talán?


Korábban már volt egy pont ugyanilyen kérdés, 1-2 hónapja talán

2020. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem erdélyben lakom!
2020. jan. 10. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Legközelebb fingj a tenyerükbe! :)
2020. jan. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ők a fenekedre csapnak, te pedig a pofájukra. Feljelented őket zaklatásért, hidd el, onnantól kezdve még rád swm pillantanak.
2020. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olyanok mint a kisgyerekek ha megpróbálod figyelmen kívül hagyni nem fogják csinálni mert azt élvezik hogy idegesít téged ! Nálunk is ugyan ez megy de mióta nem figyelek rájuk azóta nem csinálják ! Ha megpofozod őket nem fogsz sok mindent elérni csak annyit hogy még jobban csinálják!
2020. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!