Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályomból pár lány el...

Az osztályomból pár lány el kezded minden féle ok nélkül, piszkálni, mit tegyek hogy abba hagyják, mert már igy nem szeretek suliba járni? 15/l

Figyelt kérdés
Az a szokása 3 csajnak az osztályból hogy mindig piszkálnak valakit. Már kb egy honapja szüntelenül engem és egy barátnőmet piszkálnak. Állandóan kiabálnak velünk, bármit csinálunk bele kötnek, már tanárok előtt is beszólnak nekünk. És csak nevetnek amikor látják hogy sirok, vagy szarul esik az amit mondanak. Az osztályfőnöknek szóltunk, csak rosszabb azóta. Az órákon pedig mindig oda ülnek ahol mi ültünk előzőleg, mintha ki akarnának turni minket. Soha egy rossz szot sem mondtam rájuk, még joban is voltunk velük év elején, egyszer pedig belém kötött az egyik, fenyegetőzött az egész iskola előtt vissza szoltam neki de észre se vette magát. Szinte minden nap sirok mert nem tudok velük mit csinálni, semmit nem tettem ellenük, de ők olyanokat mondanak hogy megtépnek engem és a barátnőmet. Nagyon kész vagyunk már tőlük és jo lenne egy használhato segitség.

2017. dec. 14. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért piszkálnak, mert sírsz mint egy óvodás. Rosszindulatú idióták, akik úgy akarnak menőbbnek látszani a falkában, hogy együtt rámennek egy gyengébbre.

Amíg nem állsz ki magadért addig nem fognak leszállni rólad, szóval árulkodás és sírás helyett nyisd ki a szád! Ezen majdnem minden gyerek átesik, velem is bepróbálkoztak egyszer. Aztán soha többet.

2017. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kiállsz magadért, és visszaadod nekik a kölcsönt, vagy megpróbálhatod ignorálni őket, mintha plexiből lennének, és reménykedsz, hogy így rátok unnak. Bár szerintem ez első verzió kifizetődőbb.
2017. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem vagyok olyan hogy visza szólogatok másoknak, nagyon érzékeny vagyok.
2017. dec. 14. 16:53
 4/17 anonim ***** válasza:
Na, akkor vagy megedződsz vagy végig fogod bőgni az életed. Szerinted a munkahelyen nem lesz ilyen?
2017. dec. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem szeretem hogy ilyen vagyok, de hogyan tudnék ezen a téren változtatni magamon?
2017. dec. 14. 16:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogjál szépen össze a barátnőddel és ti is kössetek bele mindenbe amit csinálnak, hátha rájönnek, hogy nem is olyan jó buli. Amikor meg kötegednek, ne halld meg és veletlenül se sírj.
2017. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Esetleg legyel vagányabb és kérdezd meg ilyenkor: "Mi van kislány, csíp a pisi?"
2017. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Minél idegesebb vagy, annál hatástalanabb a visszavágásod, 3-an vannak, ha lesz olyan alkalom, hogy az egyik egyedül van, akkor beszélj vele. Szemtől szembe már nem olyan nagy a szája senkinek sem.
2017. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Első sorban,nem szabad magadra venni. Fogjatok össze a barátnőddel,ne félj,és vágj vissza. Egyszer láttam egy videót,huhh,abban piszkáltak egy lányt,aki visszaszólás helyett bókolt,nem tudom,hogy működik,egy próbát megér. Kitartás :)
2017. dec. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A félelmed fenntartja a kellemetlen eseménysorozatot.
2017. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!