Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Srácok, bántátok már meg...

Srácok, bántátok már meg utólag, hogy nem mentetek oda egy lányhoz, hogy leszólítsátok?

Figyelt kérdés
Milyen érzések kavarogtak bennetek akkor?

2022. júl. 15. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Utólag nagyon rossz, pláne ha kiderül(t) hogy lett is volna esélyem. :(

2022. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor, mindig ez van. Az az érzés, hogy talán ennek így kellett lennie.
2022. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Sose. Újabban minden alkalmat megragadok, szóval nincs mit bánnom. Na jó, de van. Azt, ha netán sz*rul sül el. Akkor jön a "de miért kellett ez nekem" gondolatmenet.
2022. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos túl sokszor.

Van egy lány általános suliból aki nagyon tetszik, és teljesen véletlen a belvárosban egy metrópotlóra szálltunk, én rögtön felismertem, de abban a pillanatban, élőben, full gyáva voltam leszólítani, és írtóra bánom, de meg is érdemlem persze. 20F

2022. júl. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis volt egy* (4-es vagyok)
2022. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jártam már így én is és szörnyen gyötrő érzés.
2022. júl. 15. 23:56
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Óóó, rengetegszer. Főleg amikor az utcán járok-kelek és látok rengeteg szép lányt, de semmi olyan spontán szöveg nem jut eszembe, ami ne hangozna tök tolakodóan és ijesztően, ezért inkább hagyom az egészet.

Legutóbb a pénteki Erzsébet hidas tüntetésen történt velem egy ilyen. Láttam ott egy nagy, oversized fehér Nirvana pólós lányt, de nem mertem leszólítani, azóta pedig csak ő jár a fejemben 😕

2022. júl. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt 2x.

Ez van, mikor gyáva, önbizalomhiányos pöcs vagyok.

SOkszor azon agyalok, hogy mi lett volna ha...

2022. júl. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
villamos, busz, utca, stb. nehéz helyzet, hogy hülyét csináljon magából az ember, vagy legalább megpróbálja. az a ciki, amikor fiatalkorú és leszólítod, mikor kinéz húsznak...
2022. júl. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Rengetegszer volt/van ilyen. Olyan is, amikor már túl vagyunk a megismerési fázison, és a lány valószínű arra vár, hogy lépjek, de én nem teszem (ilyenkor vagy a lány nem küld egyértelmű jeleket, vagy én vagyok túl bamba, hogy észrevegyem a "szikrákat"). Sőt, olyan is volt még fősulin, hogy a csaj konkrétan írt messengeren, hogy menjek át elmagyarázni egy olyan anyagot, ami magolásból állt... Én hülye meg elkezdtem neki elmagyarázni chaten. -.-


Utólag nézve minden olyan egyértelműnek tűnik...

2022. júl. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!