Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert piszkal az egyik osztaly...

Miert piszkal az egyik osztalytarsam és mit tegyek hogy abba hagyja?

Figyelt kérdés

Van egy fiu osztalytarsam aki állandóan azt mondja hogy hisztis vagyok. De szerintem egyáltalán nem jogos,hogy ezt mondja,mert olyan kis dolgok miatt piszkal hogy pl ma nem akartam le ülni egy székre,mivel üres volt de valakinek már rá volt téve a cucca. Vagy volt hogy megkerdeztem valami lényegtelen dolgot a tanártól. Már rohadtul idegesítő,de nem foglalkozok vele,levegőnek nézem de nem hagyja abba és nekem ez minden nap nagyon rosszul esik de ezt nem mutatom ki.

18-19 évesek vagyunk,tehát már kinottunk abból hogy meghuzgaljuk a hajat a másiknak ha tetszik.



2022. szept. 27. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Feküdj le vele.
2022. szept. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Már az elejétől levegőnek kellett volna nézned, most már kicsit lassabban, de ha ezt teszed, le fog kopni.
2022. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Tetszel neki, ő meg ilyen kisiskolás módon próbál "udvarolni".
2022. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Átnézel rajta, mint tokodi meós az árun a raktárban! -Ha nincs közönség, elmarad az előadás!
2022. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!