Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem kedvelem az osztályom mit...

Nem kedvelem az osztályom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 9.-es vagyok és nem nagyon kedvelem az osztályom. Már 2 hónap telt el de egy barátom sincs és senki sem beszél velem pedig én próbálkoztam már a gólya tábor sem volt jó mert az osztályom három negyede már ismerte egymást és így már ki alakultak a baráti társaságok és én egyikbe sem illek bele és úgy érzem nem tartozok ide... :( nyelvi tagozatos vagyok és szerintem az angolosok azt sem tudják hogy az osztályba járok :(

2022. okt. 9. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meg egy olyan lány (vagy fiú, nem tudom, melyik vagy) aki szintén sokat van, vagy elvan egyedül?
2022. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
1 hónap+9 nap az mióta 2 hónap? Vagy te augusztus 9.-én kezdted a sulit?
2022. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Ne add még fel, annyira nem telt el sok idő, még lehetnek barátaid az osztályból is. Nehezebb lehet, ha a többség már ismeri egymást és ők nem nyitnak az újak felé, de próbáld megismerni őket, keress olyat, akivel van bennetek közös és vele próbálj jobban barátkozni, nem muszáj rögtön egy teljes társasággal. A másik, nem te vagy az egyetlen, aki teljesen új és nem ismeri a többieket és lehet ők is pont így éreznek, velük se tudsz barátkozni?

Ha meg tényleg mindent megpróbáltál és senki nincs az osztályból, akivel kijönnél, évfolyamtársakkal is összebarátkozhatsz és bár órákon nem lesznek ott, de legalább szünetben tudsz velük beszélgetni, az is valami.

2022. okt. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"nem nagyon kedvelem az osztályom"

Egy hónap alatt mit vártál? Nem is csak egy emberrel ismerkedsz, hanem egyszerre harmincvalahánnyal, gondolom. Ezt nem lehet ilyen hamar. Különben is kilógsz a sorból, mert idősebb vagy, mint ők, amiatt is van. Legyél velük türelmes. Ilyen idősen még sokat számít az a két év korkülönbség.

2022. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tehát csak 14 éves vagy te is?
2022. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!