Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális ez?Vagy csak én...

Normális ez?Vagy csak én vagyok túl komoly?

Figyelt kérdés

A szoba társaim olyan önfeledten játszadoznak,meg labdáznak meg ilyen gyerekes megnyilvánulásokat csinálnak szobán.Néha átjönnek mások is és produkálják magukat előttük,bohóckodnak.A kérdésem az,hogy normális az hogy én ebbe egyszerűen nem tudok részt venni?

Csak nézem őket és azt gondolom,olyan mintha 15 évesek között lennék,holott legalább plusz 8 év még a koruk.

Én is annyi vagyok.

Én velem van baj,vagy ők ilyen gyerekesek?

Nagyon sok ilyen emberrel vagyok körbe véve és kezdem úgy érezni velem van a baj.De a logikus gondolkodásom azt súgja,hogy ők a nem normálisak,hogy úgy viselkednek mintha gyerekek lennének.

Tényleg ez a normális emberi viselkedés része?

Nem akarok ilyen túl komolynak tűnni de én nekem ez nem megy hogy ilyen gyerek játékokba részt vegyek és nevessek önfeledten azon,hogy ejtem le a kólás palackot az asztalról.



2022. okt. 13. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy kicsit mindenkinek elgurul a gyógyszere néha. Valahol ki kell jönni a gőznek.
2022. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát lehet ez is magyarázat...
2022. okt. 13. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mi lesz belőle.

Ha például ismerkedés, akkor lehet, hogy megérte.

2022. okt. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak komoly és komolytalan emberek is, ennyi. 8 milliárdan vagyunk a bolygón, isten bocsá, nem lesz ugyanolyan mindenki. Attól még nem kattosak, és te sem vagy az.
2022. okt. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jobb az, ha az embernen megmarad egyfajta játékosság, gyerrekesség.

Nem gond ez mindaddig, amíg nem veszélyeztet vele másokat.

2022. okt. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Ha kell, tudjon a 23 éves fiatalember komoly lenni.

De otthon ill. a kollégiumi szobában, szobatársak vagy közeli ismerősök előtt miért ne bolondozhatna?

Igen, veled van a baj, ha te soha sehol nem tudod elengedni magad. Az ilyeneket nevezik karót nyelt embereknek.

2022. okt. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát én nekem ez nem így működik.

Én úgy engedem el magam hogy haverral mémeken röhögünk naponta.

Nekem ez elég szokott lenni hogy kiadjam a gőzt.

De lényeg hogy nekem már ez a fajta dolog nem megy.

Mindig objektíven nézem az embereket és figyelve őket csak megakarnàm érteni hogy miért viselkednek úgy ahogy.Ennyi, köszi a válaszokat és a kritikát.

2022. okt. 14. 08:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog, hogy téged kizárnak, és előtted produkálják magukat. Amúgy meg azért kicsit túlzásnak tűnik, amit csinálnak.
2022. okt. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!