Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milrt engem hibáztatnak a...

Milrt engem hibáztatnak a tanárok?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam összebarátkozni az osztálytársaimmal, mindent megtettem amit csak lehetett, mégis kirekesztettek és bullyingoltak. Éveken át tűrtem, hogy gúny neveken hívnak, folyamatosan megaláznak, stb, amíg egy nap meguntam és összeverekedtem az egyik gyerekkel. Ne gondoljatok semmi komolyra, mert amúgy fogalmam sincs hogy kell verekedni. Ezután lassan véget ért a bullying, és mostmár tudomást sem veszünk egymás jelenlétéről. Viszont a tanárok állandóan engem b*sztatnak, hogy nyissak feléjük, hát olyan jó gyerekek, biztos szívesen barátkoznának velem. Az ő szemükben én vagyok a különc aki nem hajlandó barátkozni a cukimuki kisgyerekekkel. És hiába mondom nekik, hogy mindent megtettem, mégis ez lett a vége, nem hiszik el. Ráadásul ha tényleg nyitok feléjük, ki tudja, nem kezdik-e el újból.

2022. okt. 28. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
A tanárok leszarják a diákok, azzal törődnek, hogy a látszat legyen jó, jól tetted, hogy megvédted magad. Viszont minden ember hoz rossz döntéseket, nem biztos, hogy nem bánta meg egy-két ember, aki szívatott és amúgy jóban is lehetnétek. Csak válogasd meg.
2022. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egykori tanárként mondom, hogy én a legnagyobb hülyeségnek tartottam, amikor a tanárok "erővel" megpróbálták befolyásolni a tanulók társas kapcsolatait. Természetesen ha látják, hogy valaki bajban van, akkor próbáljanak segíteni. Nem szerencsés dolog a perifériákon lenni, viszont még rosszabb, ha egy rossz "barátságot" erőltetnek az emberre. Meg a másik dolog, hogy semmi baj nincs azzal, ha valaki nem olyan, mint a nagy átlag. Vannak maguknak való emberek. Vannak introvertáltak. Vannak "külöcök". Talán még nagyobb kárt okoznak azzal, ha minden áron el akarják nyomni ezen tanulók egyéniségét, és rákényszerítik arra, hogy ugyanolyannak mutassa magát, mint a többiek.
2022. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Odüsszeusz92 ***** válasza:
100%
Mert egyszerűbb a többség mellé állni, mint egy "különc" gyerek mellé és a te viszonyaidat a többiekkel nem is ismerhetik pontosan, szóval ne törődj velük. Viszont ha ebben az osztályban akarsz maradni, akkor azért túl zárkózott se legyél a többiekkel, aki felé érdemes nyiss, tapasztalatból írom.
2022. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy valamelyik gúnynevedet el kellett volna fogadnod "becenévként". Nem lehet, hogy nagyon kevés a humorod? Ezen kellene változtatni. Ha valamit gúnyolnak rajtad, mondjad, tudod,hogy így van, de te már így fogsz meghalni v. valami hasonlót. Nem kell felvenni a gúnyolódást, és akkor abbahagyják.Talán még be is fogadnak.
2022. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!