Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos hogy emiatt engem...

Jogos hogy emiatt engem hibáztatnak a kollégáim?

Figyelt kérdés
Jött egy megrendelés, aminek szűkös a határideje. Két másik kollégámmal, hárman kaptuk meg a munkát. A főnök engedélyezte a túlórát, de senki nem vállalta rajtam kívül, sőt az egyik kollégám beteget jelentett mert elege lett. Én vállaltam a túlórát, három héten keresztül hogy kész legyünk. Ezt a főnök is értékelte, és most a többiek szemében én lettem az új "kedvenc". Mert a másik két kollégámra berágott amiért konkrétan telibe sz_rták az egészet pedig tudták milyen fontos. Most engem utálnak és hibáztatnak mert én maradtam túlórázni, pedig a lehetőség nekik is ott volt. Igazuk van? Jogos hogy emiatt engem hibáztatnak?
2020. jan. 31. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos, te ne törődj velük!
2020. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyilván nem jogos.

De azért azt el kellene különíteni, hogy kifizették a túlórát és jó pontot szereztél, vagy kivételez is veled azóta a főnök

2020. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dehogy kivételez, megköszönte a munkámat és annyit mondott lehet rám számítani.
2020. febr. 1. 06:58
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Ott van a gond, hogy ezek után a két kollégát valószínűleg le fogja nézni veled szemben. Ha túlóráztatni akarja őket, és nem vállalják, majd veled fog példálózni, hogy bezzeg téged bármikor meg lehet kérni. Az ilyet én se szeretem. Rúgtak már ki azért egy helyről, mert én nem vállaltam be azt az embertelen mennyiségű melót, amit a másik három kolléga igen.
2020. febr. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!