Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet azt érezni hogyha egy...

Lehet azt érezni hogyha egy tanár teljesen másképp nez rád mint másra? Mit jelent ez általában?

Figyelt kérdés

Nem pont a szexre gondolok, hiszen nem tervezek lefekudni a tanarommal, és szerintem ő se.

Mar évek óta azt érzem jogy sokkal szimpibb vagyok neki mint mások, és sokszor kivetelezik pl: nekem megadja 1 pont híján a jobb jegyet, másnak nem, nem ir be kesest másnak igen. És el lehet bele beszélgetni, akár interneten is. De én ezeket csak annak fogtam fel hogy valamiért kedvel engem, amivel semmi nincs.


Pár hete o nyugtatott be meg mikor az iskolában bogtem (nem látta senki és teljesen veletlen volt hogy ott volt) utána meg irt nekem messengeren és ott beszéltünk kicsit, de csak arról hogy hogy vagyok.


Ma megint nem voltam a toppon, és ezt szerintem észrevette, engem nem is szólított fel az órán, és délután irt nekem hogy minden rendben van e. Akkor elmondtam neki ami miatt nem voltam ma 100%ban ott és azóta folyamatosan beszélünk.


En nem szeretnék tőle semmit, szerintem ő se + egy erős gimibe járok, de kezdem úgy érezni ez már valamilyen szinten tulment a szimplán csak szimpatikus vagyok nekin


2022. nov. 4. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Biztos többet érez mint szimpatia!
2022. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
10 ilyen tanárból 6 meg akarja dugni a diáklányt, 2 meg akarná dugni a diáklányt, de úgysem meri, úgyhogy csak flörtölget vele, 2 meg szimplán jó fej, és szeret segíteni a gyerekeknek. De ez utóbbi esetben mondjuk másokkal is ilyen rendes lenne, nemcsak veled, úgyhogy a te tanárod valószínűleg az első két kategória valamelyikét gyarapítja.
2022. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt úgy hívják hogy beképzeli a diák...
2022. nov. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz tőle tényleg semmit, akkor szerintem kezdj el távolságot tartani, mert ha nem, baj lesz.

Ez már sokkal többnek tűnik, mint szimpla kedvelés. Szerintem te is érzed. Ha viszont egyszer kezdeményez és te elutasítod, visszaélhet a helyzetével. Az elég kellemetlen lesz...

2022. nov. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!