Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a fenéért nem lehet szólni...

Mi a fenéért nem lehet szólni időben?

Figyelt kérdés
Egyetemen van egy csoportmunkás feladatunk, de én nem járok be arra az órára, mert óraütközéssel tudtam csak felvenni. Akikkel egy csapatban vagyok és együtt kell dolgoznunk van egy közös messenger csoportunk, minden áldott héten megkérdezem, hogy kell-e valami kövi hétre, mindig soha semmi válasz.... Aztán vasárnap késődélután jön a cukiskodó kérdés, hogy meg tudnám-e csinálni ezt meg ezt MÁSNAPRA. Nyilván meg, mert pofátlanság lenne azt mondani, hogy nem, lévén hogy ők csinálják azt a részét, amihez kell az órai jelenlét, vagy éppen macerásabb a kivitelezés, de mi a francért vasárnap délután kell szólni???? Most is itt volt az ősziszünet pluszba, erre ma délután hétkor írnak rám, hogy holnapra tudom-e vinni a kinyomtatott, aláírt papírt, amit amúgy meg se kaptam emailbe.....
2022. nov. 6. 20:49
 1/2 anonim válasza:
A leírtak alapján nekem úgy jött le, mintha direkt akarnának veled "kicseszni". Nyilván ez már nem az óvoda, ahol minden kis apróságért el lehet árulni a másikat az óvónőnek, bizonyára Te sem ezt szeretnéd. Szólhatnál nekik, ha még nem tetted, hogy ez így nem okés és gondolkozzanak el egy kicsit rajta. Ez őket minősíti. (elnézést a szétszórt válaszért)
2022. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ezt nem értem, hogy miért jó nekik, ha kicsesznek velem. Akkor maradnak ketten a csapatban, tökéletesen ugyanennyi feladatra, és névlegesen úgy teszünk, mintha én is csináltam volna valamit, vagy kirakatnak a csapatból, én vizsgázok, ők meg szintén maradnak az ugyanennyi feladatra, tehát sehogy nem deal nekik :D
2022. nov. 9. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!