Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mi a fenéért nem tudok...

Mégis mi a fenéért nem tudok rá haragudni? Egyszerűen nem megy.19/f

Figyelt kérdés

Egyik nagyon jó haverom (aki még a legyet is megd*ugná) ráhajtott a barátnőmre amikor fasírtban voltunk.

Szex nem volt köztük, csak csók meg kézimunka. A haverom valamiért nem bírta magában tartani, és elmondta nekem.


2 hete próbálok haragudni rá, nem beszélni vele, de egyszerűen nem megy. Ő az akivel egész eddigi életemben a legnagyobb marhaságokat csináltuk, csakis együtt tudunk nagyon jókat szórakozni (nem homo értelemben :D ).


Ezerszer bocsánatot kért már, azt mondta levágja a pö cs ét ha nem bocsájtok meg neki.

Nekem meg amúgy nagyon hiányzik az a sok ökörködés, marha unalmasak így ezek a hetek.


Megfogadtam hogy nem veszem neki fel a telefont, azt eddig nem is vettem. De folyton irogat, persze nem írok neki vissza de elolvasom és még azon is röhögök mert olyanokat ír...



2020. ápr. 19. 18:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
56%

Van ilyen.

De viccet félretéve kíváncsi lennék miket ír neked a barátod hogy ilyen jól mulatsz. De lehet hogy én nem vagyok fiú és ezért nem tudnék rajta így röhögni.

2020. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Fuuudegaaaz.....Baratnod mit mondott? Csak azért kerdezem,mert a csokhoz és kezimunkahoz is ket ember kell...
2020. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Világi sügér vagy ha ezek után szóba állsz valamelyikkel.
2020. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát az EX barátnőmön nem lepődtem meg, az előző barátja is mondta hogy hajlamos a félredugásra. Őt valahogy könnyű volt kidobni, és azóta is figyelmen kívül hagyni...
2020. ápr. 19. 18:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igazából felesleges ezen tovább agyalnod. Van egy nagyon jó barátod szerintem ne hagyd kárba veszni.
2020. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de ez pont ugyanaz a fajta szitu,amikor az embert megcsalja a párja,és megbocsájt neki,hogy biztos többé nem fordul elő...hiába ígér fűt-fát meg olyan világi haverod,rá fog menni a következő barátnődre is,ne izgulj

sztem is világi sügér vagy.Egy ilyen barát nem barát

2020. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

NEM HOGY ÖRÜLNÉL NEKI!

Hol van az megirva, hogy haragudni kell bármiért is bárkire?


El kell engedni a dolgokat, megbocsátani, nem mérgezni magadat, és büntetni másokat! Én igy élek, és amióta igy élek, egyszerűen nem érzek feszültséget semmi miatt.


Attól nem leszel nagyobb macsó, ha bevered a képét, ha viszont úgy viselkedsz, ahogy javaslom, akkor azzal meg fogsz tapasztalni egy ölyan lelkiállapotot, amiben minden körülmények között jó élni, és nem külső eseményektől függ a harmóniád és a békéd...


A sráccal meg viselkedj úgy, ahogy a szivid diktálja, ne úgy ahogy a társadalmi sztereotipiák diktálják.


Amúgy amikor még "átlagos" felfogással, negativ érzések között éltem az életemet, olyankor is volt nekem is 1-2 ember, akiket annyira szerettem, hogy egyszerűen képtelen voltam haragudni rájuk, és ez egyy tök jó dolog! Örülj, hogy van olyan haver az életedben, akit ennyire szeretsz! :)

2020. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, és mielőtt azt hinnéd, hogy valami kislány vagy vénasszony vagyok, 30F vagyok. :) Lehet férfiként élni harag nélkül is.
2020. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi. Ezek szerint nem vetted komolyan a kapcsolatod vagy tudtad hogy előfordulhat hogy megcsal a csaj. Hidd el egy barátságot nem éri tönkretenni egy ilyen miatt. Ha komoly kapcsolatot tett volna ezzel tönkre akkor viszont nem állnék vele szóba többet akarmennyire is jó fej
2020. ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9, attól függetlenül, hogy az emberek nagy százaléka úgy gondolkozik, mint te, de hadd tegyek fel pár kérdést a gondolatmeneteddel kapcsolatban:


-Valóban komoly, valóban tartalmas, valóban jól működő kapcsolat valóban kikezdhető-e szexuális csábitással? - Szerintem nem.

-Ha ez mégis megtörténik, egy botlás lenullázhat-e mindent a két ember között, ha valóban szeretik egymást? - Szerintem nem.

-Ha ezután soha többet nem áll szóba a csábitóval, azzal nyersz-e bármit is? - Szerintem nem.

-Ha jellemes, becsületes ember a botlását leszámitva, akkor megéri-e örökre haragot tartani vele? - Szerintem nem.

-Ha jellemtelen, becstelen, gátlástalan ember, akkor fogja-e őt érdekelni, hogy szóba állsz-e vele, és tudod-e ezzel büntetni őt? - Szerintem nem.

-Benned okoz-e rombolást a sérelem dédelgetése és a haragtartás? - Szerintem Igen.


Tehát ez az egész gondolatmenet, bár társadalmilag elfogadott, de úgy, ahogy van romboló és értelmetlen - szerintem.

2020. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!