Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A gyerekemnek a tesi tanára,...

A gyerekemnek a tesi tanára, rákiabált a gyerekemre? Több lent

Figyelt kérdés
A gyerekemnek a tesi tanára, rákiabált a gyerekemre. Mert sajnos egy gyakorlatot nem tudott megcsinálni. Elkezdett sírni mert félt. De erre még jobban kiabált. Hogy "IGEN IS MEG KELL TANULNI TE DAGI!" Feljelenthetem ?
2022. nov. 8. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

:)))))

Természetesen bárkit bármikor feljelenthetsz, de ennek nem ez a módja. A menete a következő:

1. Körbekérdezel, hogy a többi osztálytárs is így emlékszik-e a történetre, mert gyakori, hogy a gyerek kicsit kiszínezi.

2. Ha tényleg így volt, beszélsz a tanárral, és udvariasan megkéred, hogy a jövőben moderálja magát.

3. Ha rendszeresen hasonló stílusban bunkózik a többi gyerekkel is, közösen szóltok az osztályfőnöknek, vagy bementek az igazgatóhoz panaszt tenni.

4. Odafigyelsz a gyerekedre, hogy ne legyen már ilyen kicsi korában túsúlyos.

2022. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia! Nem ez baj nem kövér csak a többi gyerekhez képest. Mindenki focizik. ő nem.
2022. nov. 8. 15:19
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Igaza van a tanárnak, nyápic semmit nevelsz !
2022. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ilyen korban persze hogy fél. 3 osztályos. Nem beszélhet egy tanár így. Öreg tanárról van szó.
2022. nov. 8. 15:23
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Miért nem fordulsz az igazgatóhoz? Ez amúgy még semmi, engem az osztályfőnököm terrorizált három éven át alsóban, de a szüleim tudják, hogy nem gyakorihoz kell fordulniuk, hanem intézkedni.

Igazgató, de lehet, hogy a tanárnak rossz napja volt. Ha mindig ordibálna vele, akkor intézkednék; de így.

2022. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
A tanárok nagy része szereti vegzálni a diákokat, ez ilyen.
2022. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Ne jelentsd fel, inkább hívd fel telefonon az Amerikai Szenátus tagjait egyenként és kérj tőlük személyes találkozót, mert ezt bizony a vállukon kell, hogy elzokogd! Ha nem érsz célt, akkor irány a NATO válságkezelő testülete, - mert ez mindenféleképpen elégtételt követel!

Eszedbe se jusson megkeresni a tanárt és megbeszélni vele, hogy más módszerrel kellene inspirálnia a gyereket!

2022. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyből Strasszburgba menj, az emberi jogi bírósághoz... :)))
2022. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%

Ma már divat mindenkit feljelenteni mindenért. Nincs a rendőrségnek elég munkája, biztos azzal fognak foglalkozni, hogy a tesitanár ledagizta az elkényeztetett gyerekedet...


Amúgy nem rosszindulatból mondom, de figyelj oda jobban az étkezésére, mert nem ez lesz az utolsó negatív beszólása az életben amit kapott.


Ha az osztálytársai szekálják azokat is feljelented majd?

2022. nov. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Én se bírom a dagadtakat. Szerencsés a sok kis elkényeztetett szaros, hogy nem tanárnak mentem
2022. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!